ok dzisiaj podjąłem się pierwszych poważnych prac w TT, oraz co najważniejsze podjąłem się próby ciśnieniowej układu(trochę chęci i ostrożności nic trudnego potwierdzam ). Zacznę od ciekawostki którą napotkałem przy rozkręcaniu Airbox-a, mianowicie do pudła dochodzi rura, która doprowadza chłodne powietrze. Zdziwiłem się trochę bo jest w niej dziura:/ ktoś ją zrobił na moje oko specjalnie bo sama się nie wytopiła, miało to coś na celu? Zrobiłem foto
Nazwa:  IMG_20120303_162116.jpg
Wyświetleń: 267
Rozmiar:  92.8 KB

Airbox cały zdemontowałem wymyłem z kurzu i pyłu, łącznie z obudową przepływomierza, wkład bosha przepływki będzie założony w poniedziałek po południu. Także wieczorem zrobię od razu ponowne logi bloków.

Test szczelności wykazał mi uszkodzona plastikową obudowę IC od górnej strony, tamtędy ucieka powietrze, muszę zdjąć zderzak na tygodniu i dokładnie to obejrzeć. Chcę opisać cały proces poprawy pomiarów w tym temacie, jeśli trzeba opisać całą naprawę w osobnych tematach i innych działach to napiszę osobno, a tutaj tylko będę wrzucał logi po naprawach. Proszę o wyrozumiałość