Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Witam

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    to co mam to jedynie zapewnienie właścicela poprzedniego, który dbał o to auto. Poza tym wsadził tam(podobno) nie znam się, turbinę od STI jeśli dobrze pamiętam Garret 28 czy coś. Pan na codzień jeździ STI 265KM, a to było auto żony-kierowcy rajdowego, a jak kto woli kierowczyni, większość serwisu robiona była w VTG. Sama FV na tłumik to 6000zł. Auto w kraju od 3 lat, przez pierwszy rok jeździł Pan z VW,sprowadził auto na mienie przesiedleńcze. Do tegp w aucie robiona była remapa. Auto kupiłem bardzo tanio, jak ktoś śledzi ogłoszenia to była ostatnio ona na allegro, chyba w sobotę się pojawiła, w poniedziałek kupiłem. Przy mnie dzwoniły 3 osoby o to auto. Auto na bieżąco serwisowane, we wrześniu pełny przegląd+oleje w dyfrach+olej haldex. Nie działa prędkościomierz(o czym pisałem w innym temacie) i wspomaganie(przed chwilą wymieniłem pompę i już hula). Opony Pirelli kupione w 2011 za 1400zł/szt. Jestem zakochany w aucie. Co ciekawe nie wiem czy to farbycznie ale fotele mam w pełnej skórze,szare boki i niebieski pikowany żółtą nicią środek

    http://moto.allegro.pl/pilnie-audi-t...160942146.html
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 01-03-2012 o 17:26 Powód: DODANY LINK

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •