Cytat Zamieszczone przez szweda Zobacz posta
Marini dzieki za informacje, link cos nie działa, a zdjęcia na stronie Tomsona w dziale tego leona nie znalazłem.
Z twojego opisu wynika, że część ta powinna być integralna z pompą, ewentualnie w zestawie z nią, a w kartonie nie zauważyłem, mechanior nic nie wspominał, a brzmi, że tędy droga. Bo rozumiem, że by czujnik zdechł, ale oba. Ciśnienie na ciepłym oscyluje nawet okolo 1b, boje się autem jeździć.


Na tym zdjęciu Seat_Leon_GT28RS_2_38.jpg ta zaślepka jest tak jakby na końcu tego krućca z dwoma otworami?

Myślisz, że to sprężynka niedomaga, bo jakby wyleciało to kaplica i brak ciśnienia?
Tak to jest to miejsce. Mój czujnik umieszczony jest w tym uchwycie gdzie obok jest odpowietrzenie skrzyni korbowej(gruba gumowa rurka idąca do góry) nie mogę dodać zdjęcia żeby to zobrazować. Jeśli masz tak samo zamontowany czujnik a zalałeś prawidłowy olej min 5w40 to podejrzenie może wskazywać na tę sprężynkę. Chociaż byłby to pierwszy taki przypadek na forum. Parę osób miało problem z kontrolką oleju a powedem był sam czujnik ciśnienia bądź niewłaściwy olej lub za niski jego stan.

pozdrawiam