Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
messik a nie rozumiesz czegoś
1 buduje auto bo chcę takie mieć bo mnie to jara jak sobie czasem po..jadę szybciej:P
2 daje mi frajdę robienie czegoś samemu że sam coś ogarnę a przy okazji łapię doświadczenia w temacie bo nawet studiuję na PW SiMR (może ktoś od nas z forum tam sie uczy?)
3 po 3 fajnie jest objechać jakąś porszawkę i potem się zatrzymać a koles co tam masz itp
4 nawet jeśli moja TT jest dużo mniej warta niż ferrari to dla mnie może jest więcej warta niż dla tego gościa co ma te ferrari? znam takie przypadki bo u mnie w mieście gościu jest co ma flotę aut typu prosiaki lambo ferrari astony itp i nawet niema czasu nimi jeździć...
5 moje auto nie tylko będzie jeździć na wprost..chcę pare razy pojechać na bemowo itp bo chcę sprawdzić jak jest szybkie a poza tym to lubie latać po zakrętach bokami itp i to mi daje maks fun a nie jazda tylko na wprost
dlatego podsumowując uważam zę Twoje posty sa całkiem nie trafione:P
Czego nie rozumiem? Napisales wczesniej cos takiego:

"auto ma z tyłu śmieszne końcówki znaczek 1.6 i przód nie może być nagle taki jak w tym bolidzie wyżej bo ja buduję auto do jeżdżenia które ma działać na nerwach kierowcom prosiaków i innych bananowych aut dlatego element zaskoczenia to podstawa:P"

I raczej wszystko dobrze zrozumialem. Wiec juz sie poglubilem, bo raz piszesz ze chcesz kilowac bananowe auta (Ferrari) co mnie zdziwilo i zasmucilo, bo tak wyszlo jakby to byl jakis gowny cel (nasza natura, ze ciagle musimy sobie cos pokazywac, udowadniac itd) Ja Ci tylko pokazalem ze chocbys mial i 1000 hp to i tak nie bedzie to Ferrari.

Konczac OT i reasumujac, chcialem Ci pokazac ze powod zrobienia takiego auta "bo ja buduję auto do jeżdżenia które ma działać na nerwach kierowcom prosiaków i innych bananowych" jest idiotyczny, tylko tyle. Jak widac sam tak nie uwazasz, wiec nie wiem po co to napisales?

Zuczek nie zrozumialem z czym sie zgodziles w mojej wypowiedzi.

Ton mojej wypowiedzi pewnie nie byl najladniejszy, ale Twoj post Pawel byl tak idiotyczny ze widze ze szybko sie z niego wycofales. Mam nadzieje ze niedlugo bedziesz mial ******ne na innych na drodze i nie bedziesz musial nikomu czegos udowadniac bo tak naprawde to swiadczy o tym ze jestes zadowolony i pewny swojej fury, a nie kozaczenie, popisywanie sie i szukanie na sile aut do kilowania. Czego Tobie zycze