Pokaż wyniki od 1 do 15 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ogólnie posprzątałem sobie temat bo skoro wątek gdzie miała być kontynuacja rozmów wyleciał to postanowiłem usunąć ten bajzel i całe te zamieszanie które wprowadzili nowi userzy

    podsumowując wykres jest taki jaki jest bo na strojeniu nie doszliśmy do planowanego doładowania :/ powodem nie były to stuki w silniku bo nawet na 1.35bar zapłon nie był przestawiony nawet o 1 stopień także blokadą dalszego podnoszenia boostu w silniku nie są stuki w silniku tylko inna przyczyna którą za jakiś czas na pewno sprawdzę. Niestety teraz jest sezon zimowy mróz i nie bardzo mi się chce coś tam podmieniać i sprawdzać bo nie mam cieplutkiego grzanego garażu ale gdy się ociepli zapewne podmienię i pojadę na ciąg dalszy strojenia Patryk nie sprawdził mi tego od razu bo i tak auto długo tam stało kombinował czemu rozrząd "przestawiony" i zanim doszliśmy że to wina wałków które nie pasują pod vvt ( a niby miały ) to troszkę się zeszło dlatego postanowiliśmy że odbiorę furmankę i gdy znajdę czas miejsce i pewną część w dobrym stanie to sam ją podmienię i pojadę na korektę wykluczając winowajcę takiego wyniku

    odnośnie fmica teraz niema tragedii ale na wiosnę przed korektą bedę planował zmienić na coś wydajniejszego i nawet już wiem co jak i za ile
    tak jak napisałem pewnie i tak nakręcę jakiś filmik on board bo niby czemu miałbym tego nie zrobić:P myślę że auto będzie trochę szybsze niż do tej pory i ciekawi mnie o ile
    a międzyczasie też ma dojść mi kolejna "zabawka" którą pewnie też dopiero założe jak się zrobi cieplej ale niech już czeka i cieszy oczko
    auta jeszcze nie odebrałem bo troszkę mam mało czasu dużo pracy nagle ale pewnie w przeciągu krótkiego czasu odbiorę i dam znać jakie są moje odczucia

    odnośnie postów ("dobrych rad") pisanych przez naszych gości typu że muszę złożyć motor od nowa bo walnąłem się przy liczeniu stopnia sprężania itp. to bedę kasował bo zaśmiecają temat nie wnosząc nic nowego wartościowego do dyskusji...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 02-02-2012 o 19:49

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •