Dzięki chłopcy. Świece wymieniałam, natomiast cewki nie. Wiem jednak, że niesprawna cewka daje taki dziwny dźwięk z silnika (takie cykanie). Według mnie może coś by było słychać podobnego, choć jak się pytałam mechanika, to mówił, że tak powinien silnik chodzić :/ Szkoda że się lepiej nie znam to bym sama oceniła.
Czy możliwe jest że uszkodzona cewka daje takie objawy i np. to dławienie się silnika?
Ale bardziej jakoś martwi mnie ten szum i świst przy dodawaniu gazu. Kiedy go słychać, autko nie jedzie jak powinno. Wtedy, gdy hula szybko, wogóle tego nie słychać. Jeżeli to byłaby jakaś nieszczelność to dziwi mnie, że raz jest, raz nie ma. Może ten DV robi takie dziwne spustoszenia.

Chętnie bym zrobiła te logi dynamiczne. Sama nie mam waga, ani tego nie potrafię wykonać. Może uda mi się to załatwić z mechanikiem, albo jak ktoś chciałby mi pomóc, to chętnie bym zrobiła Ma ktoś może waga z Krakowa i umie wykonać logi. Bo i tak potrzeba do tego dwóch osób. Ja się znam na jeździe, a ktoś mógłby na tym programie. Z góry bardzo dziękuję.