Cytat Zamieszczone przez matys85 Zobacz posta
nie wiem o co kolesiowi chodzi,nie sprzedaje audi!!!!! kupilem je nie cale 3 miesiace temu! tlumaczylem o co chodzi z tym ogloszeniem...pozatym tylko jedna fota jest w tym ogloszeniu moja,nie wierzycie mi to trudno...myslalem ze na tym forum tt sa spoko goscie...
Ja Ci nie wierze i nie ma to nic wspólnego z nie byciem "spoko gościem". Tu są sami "spoko goście" Piszesz znowu że tylko jedna fota jest w tym ogłoszeniu Twoja, a ewidentnie widać że zdjęcia są zrobione w tym tamym miejscu, w jednakowym czasie. Po co wkręcasz człowieku?! Dla mnie nic do tego że sprzedajesz ten samochód, to wyłącznie Twoja sprawa, ale do momentu w którym jesteś na forum szczery, a nie pieprzysz że zdjęcia porobił Twój kumpel, a jedno zrobiłeś Ty, że kumpel to spoko gość ale robi Ci takie śmieszne żarciki. Ciekawe czy byłoby mu do śmiechu jakby ktoś kliknął "Kup teraz". Na prawdę masz chyba wszystkich czytających Twoje posty za idiotów. Takie ściemy to możesz walić jak się zalogujesz na forum ludzi upośledzonych umysłowo, tutaj raczej to nie przejdzie.