dla Pocieszenia i rozwinięcia myśli przedmówcy powiem Ci że w moim przypadku udało Mi się w pełni gdyż auto kupiłem za małe pieniądze za sumę nieco większą niż ty szukasz ale niewiele bo 24 tys . Auto moje zostało sprzedawane na biegu gdyż właściciel potrzebował szybkiej gotówki . Miał wszystko udokumentowane przebieg oraz naprawy ... mój egzemplarz miał lekko zdarte tylne nadkole było to zrobione ale zdjęcia przed i po i o wszystkim mi powiedziano . Zmieniony był tez przedni zderzak na ten z dużym grillem ale również fotki przed i po by nikt nie myślał że był dzwon . Z rzeczy które musiałem wymienić to rurkę pod kolektorem oraz kolanko odpowietrzenia skrzyni korbowej ( założyłem separator odmy ) oraz uszczelkę pokrywy( victor reinz) koniec napraw bardzo dobrze mi się jeździ i jest ok . A z dodatkowych napraw ale nie były przymusem ale gdy kupuje auto zawsze wymieniam rozrząd i olej plus filtry ... tak więc zawsze bądź czujny bo okazja może się trafić ja swojej szukałem cały jeden dzień :P dużo szczęścia