Strona 40 z 761 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090140540 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 600 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #586
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    Wydaje się super... czy moje oko czegoś nie widzi

  2. #587

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Po prostu ciekawa TT. Godna obejrzenia na żywo. Fotki nie dokładne ale wygląda extra.

  3. #588

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    wroc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Denim Blue
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Po prostu ciekawa TT. Godna obejrzenia na żywo. Fotki nie dokładne ale wygląda extra.
    po 4M idzie do sprzedania.. wnioski mogą być różne.. szczególnie, że sprzedający, jak widzę, nie zajmuje się handlem autami, ale zgodzę się, że wygląda ciekawie

    choć może jednak zmienia branże:
    RENAULT LAGUNA diesel SKÓRA ** PEŁNA OPCJA - ŚLĄSK (1944486306) - Aukcje internetowe Allegro

    bo już ogłoszenie mają taką samą formę...
    Ja na początku też sądziłem, że TT zaczyna się od granicy 20k (z niedowierzaniem) teraz ją jednak przesunąłem , ale po 4M śledzenia forum i wklejania Wam składaków

    Tym co pomagają, tracąc swój cenny czas, z góry bardzo, bardzo dziękuję

    taki mały OT

    bart

    ---------- Post dodany o 11:46 ---------- Poprzedni post z 11:44 ----------

    to też w sumie ciekawe: AUDI TT QUATTRO PERFEKCYJNE !!!!!!!!!!!!!! (1948963594) - Aukcje internetowe Allegro
    - pomijając opis

    ale pewnie w granicach 50k i wyżej

    ---------- Post dodany o 14:30 ---------- Poprzedni post z 11:46 ----------

    znowu jakiś wał, grzebane przy silniku (wymiana albo ostry remont) i od czerwca (sprowadzenia do PL) nie przejechał kilometra, ręce opadają...
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 27-11-2011 o 00:00

  4. #589
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Ktoś kto zadaje tu pytanie chce się dowiedzieć czy TT nosi ślady jakiegoś wypadku czy kombinowania przez sprzedawcę, więc nie dziw się takim postom i odpowiedziom. Jak ktoś chce świadomie kupić porysowany, czy składaną z kilku TT, to i tak to zrobi nie czytając nawet forum.


    AUDI TT 2005r 225KM**S-LINE** QUATRO ** FULL OPCJA (1955267352) - Aukcje internetowe Allegro
    Znaczek s-line na progu? Pierwszy raz taki widzę, chętnie bym ją obejrzał. Chociaż nie wiem czy jest modowany na R32 czy to jest R32 i pomyłka jest w opisie. Wygląda ciekawie i nawet jak ktoś ją ściągnął na sprzedaż, to wydaje się, że w całości.

  5. #590

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Ktoś kto zadaje tu pytanie chce się dowiedzieć czy TT nosi ślady jakiegoś wypadku czy kombinowania przez sprzedawcę, więc nie dziw się takim postom i odpowiedziom. Jak ktoś chce świadomie kupić porysowany, czy składaną z kilku TT, to i tak to zrobi nie czytając nawet forum.


    AUDI TT 2005r 225KM**S-LINE** QUATRO ** FULL OPCJA (1955267352) - Aukcje internetowe Allegro
    Znaczek s-line na progu? Pierwszy raz taki widzę, chętnie bym ją obejrzał. Chociaż nie wiem czy jest modowany na R32 czy to jest R32 i pomyłka jest w opisie. Wygląda ciekawie i nawet jak ktoś ją ściągnął na sprzedaż, to wydaje się, że w całości.
    Niby ori s-line mają mieć jeden znaczek s-line po stronie kierowcy nad progiem. Tutaj są combo 2.

  6. #591
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Hah... ktos chyba kiedys pisal, ze znalezienie s-line graniczy z cudem a tu nagle dwa na allegro
    AUDI TT QUATTRO PERFEKCYJNE !!!!!!!!!!!!!! (1948963594) - Aukcje internetowe Allegro
    AUDI TT 2005r 225KM**S-LINE** QUATRO ** FULL OPCJA (1955267352) - Aukcje internetowe Allegro
    Wie moze ktos czy S-line wychodzily w pakiecie R32 i zwykle?? czy moze czerwona cos przeszla i naprawiona po kosztach

    ---------- Post dodany o 20:28 ---------- Poprzedni post z 20:25 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Niby ori s-line mają mieć jeden znaczek s-line po stronie kierowcy nad progiem. Tutaj są combo 2.
    ICE na forum UK w roznicach miedzy s-line a zwykla wyraznie jest napiane, ze znaczki sa po obu stronach

    S-line powinien miec listwe na progu z emblematem s-line a nie TT jak to jest w czerwonej i pelna skore czarna, czerwona badz "srebrna"
    Wiec wiadomo juz chyba o co chodzi
    Ostatnio edytowane przez matikte ; 25-11-2011 o 20:34

  7. #592
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Chodziło mi o próg, a nie bok samochodu, tam gdzie są otwarte drzwi - nie ma TT, tylko s-line na srebrnej listewce.
    Ano chyba też gdzieś czytałem o znaczkach po obu stronach.

  8. #593
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    A ja wciąż nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na pytanie o co tak naprawdę chodzi w tym S-LINE,
    jedni mają na progach napisy, inni po bokach pojazdu znaczek sline, większość jednak ma kierownicę S-LINE fabrycznie choć podobno pojazd to nie S-LINE,
    więc po co dawali takie kierownice skoro to tylko znaczek ale nic nie wnosi? Moja TT jest z 2000/2001 i ma znaczek na kierownicy oraz po bokach pojazdu
    (te po bokach domyślam się, że poprzedni właściciel sobie dokleił i tyle, bo większość TT tego nie ma).

  9. #594

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    3 City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9

    Pomoc przy zakupie...

    Witam

    Tak jak już napisałem w przywitalni rozglądam się za TT Quattro 1999/2000 1.8t 225KM. Mam nadzieję, że dzięki waszej fachowej pomocy uda mi się kupić sztukę która mnie nie zawiedzie.
    Tutaj podaję linki do 2 sztuk które znalazłem:
    Audi TT AUDI TT 225KM, quattro, 18"alu, 1999r., 1800cm3, 225 KM - otomoto.pl
    i
    TT 2000r 225KM QUATTRO BEZWYPADKOWE SUPER STAN!!!! (1956879850) - motoAllegro

    Czy możecie im się przyjrzeć i powiedzieć czy są godne uwagi?
    Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

  10. #595
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Ten z pierwszego linku stał jakiś czas temu za 30 tys. zł --->pytanie dlaczego cena poszła tak drastycznie w dół, ale powody mogą być różne także nie ma co gdybać---> uważam że warto mu się bliżej przyjrzeć.
    Przy drugim to za wiele ze zdjęć nie mogę powiedzieć:/

  11. #596
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    to zeby nie bylo tak rozowo to tylko dodam, ze 102 tys to auto mialo jakies 100 tys km temu

  12. #597

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    wroc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Denim Blue
    Posty
    74
    cześć,

    czy możecie "rzucić okiem" na ew. nieprawidłowości?

    AUDI TT 2005r 225KM**S-LINE** QUATRO ** FULL OPCJA (1955267352) - Aukcje internetowe Allegro
    PIĘKNE AUDI TT QUATTRO 225 KM KRAKÓW OKAZJA PRIV (1956253787) - Aukcje internetowe Allegro
    Audi TT '05, Full OPCJA, kompletny SERWIS !OKAZJA! (1958468504) - Aukcje internetowe Allegro

    to pierwsze podrzucił tu ICE, zamówiłem raport i autko miało swapa silnika albo grubą naprawę, więc bez rentgena ASO ani rusz, bo od sprowadzenia nie przejechało km.

    to drugie z Krakowa wydaje się ok na 1szy rzut oka

    trzecie to ośka... sam już nie wiem, bo uparłem się na Q, ale oprócz zimy to chyba pożytku za dużego nie ma z tego? Czy Q załącza się tylko przy uślizgu przedniej osi? Na chwilę obecną rozumuję, że jak będę pokonywał szybko zakręty, czy coś wymijał w kryzysowej sytuacji, to i tak zanim zadziała Q to wpierw będzie uślizg przedniej osi (czas) potem reakcja systemu Q (czas) i potem dopiero pomoc RWD tak?

  13. #598

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    3 City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    to zeby nie bylo tak rozowo to tylko dodam, ze 102 tys to auto mialo jakies 100 tys km temu
    czyli ta skiazka serwisowa i mozliwosc sprawdzenia przebiegu w ASO to bzdura?

  14. #599

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez bart Zobacz posta
    cześć,

    czy możecie "rzucić okiem" na ew. nieprawidłowości?

    AUDI TT 2005r 225KM**S-LINE** QUATRO ** FULL OPCJA (1955267352) - Aukcje internetowe Allegro
    PIĘKNE AUDI TT QUATTRO 225 KM KRAKÓW OKAZJA PRIV (1956253787) - Aukcje internetowe Allegro
    Audi TT '05, Full OPCJA, kompletny SERWIS !OKAZJA! (1958468504) - Aukcje internetowe Allegro

    to pierwsze podrzucił tu ICE, zamówiłem raport i autko miało swapa silnika albo grubą naprawę, więc bez rentgena ASO ani rusz, bo od sprowadzenia nie przejechało km.

    to drugie z Krakowa wydaje się ok na 1szy rzut oka

    trzecie to ośka... sam już nie wiem, bo uparłem się na Q, ale oprócz zimy to chyba pożytku za dużego nie ma z tego? Czy Q załącza się tylko przy uślizgu przedniej osi? Na chwilę obecną rozumuję, że jak będę pokonywał szybko zakręty, czy coś wymijał w kryzysowej sytuacji, to i tak zanim zadziała Q to wpierw będzie uślizg przedniej osi (czas) potem reakcja systemu Q (czas) i potem dopiero pomoc RWD tak?
    No to jednak ten pierwszy to lipa, a szkoda bo wydaje się ładna.
    Ta ostatnia bita była. Gadałem kiedyś ze sprzedającym chodź on troszkę lawirował.

  15. #600

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    wroc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Denim Blue
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez czyzyk Zobacz posta
    czyli ta skiazka serwisowa i mozliwosc sprawdzenia przebiegu w ASO to bzdura?
    Kolego nie patrz na książki serwisowe, bo je można kupić i wypełnić samemu. Tylko sprawdzenie w ASO przebiegu i serwisów - jeśli były prowadzone - da Ci "jakąś tam" gwarancję przebiegu.
    Ja na to nie zwracam w ogóle uwagi. Frazesy typu "zgadzam się na sprawdzenie w ASO" to każdy może napisać, bo nic na tym nie traci, a potencjalnie zyskuje zaufanie właśnie Twoje... a Ty w dniu zakup powiesz.. "a dobra pewnie jest OK skoro napisał tzn, że się nie ma nic do ukrycia"

    bądź czujny! i nie daj się oszustom

    pozdro

    bart

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •