w sumie to mi się jakoś nie spieszyło z tym zbiorniczkiem ale w końcu go skończyłem i postanowiłem wrzucić foty bo może komuś się przydać, najpierw odnośnie kosztów to:
15zł materiał
20zł toczenie
30zł spawanie
2 oringi , 8 śrubek M4x25 (koniecznie z łbem stożkowym) i 8 podkładek i nakrętek więc to ze 4zł wyszło razem:P

więc ja zrobiłem jednak inne mocowanie niż te z integrated aczkolwiek troszkę zabazowałem na tym :
Nazwa:  Zdjęcie0124.jpg
Wyświetleń: 167
Rozmiar:  93.1 KB
na pompę nakładam 2 oringi po obu stronach garbika i wsuwam pompę (oringi 50x3 a pompa ma 60 więc ciasno siedzą na pompie i ciasno w otworze który jest wytoczony) razem z oringami do momentu oparcia się na kołnierzu widocznym w otworze, całośc tak spasowana że wchodzi bardzo ciasno jedynie po zwilżeniu olejkiem a ten drugi oring wystaje ponad obudowę około 3mm i na to idzie okrągła przykrywka wytoczona i dokręcona 8 nakrętkami m4 (na foto nakrętki są nakręcone nie tak jak trzeba ale to zeby niepogubić) :
Nazwa:  Zdjęcie0123.jpg
Wyświetleń: 171
Rozmiar:  95.6 KB
odnośnie uszczelnienia to mój patent wydaje mi się lepszy bo co 2 oringi to nie jeden i w dodatku są dopychane pokrywką aby się idealnie ścisnęły i dopasowały
ale ważne jest także uszczelnienie gwintów żeby paliwko nie uciekało sobie po gwincie więc przed spawaniem było zrobione 8 dziurek przelotowych z gwintem m4 i od wewnętrznej strony wkręcone 8 śrubek m4 z łbem stożkowym. Stożek po to że alu jest miękkie i gdy śruba się wkreci do końca kręcimy dalej aby ten stożek wszedł troszkę w otwór rozepchnał go i uszczelnił oczwiście wszystko skręcone na szczeliwo do gwintów które uszczelnia dodatkowo i potem poszło wszystko do zespawania także stożkowe łby śrub są od spodu

zobaczymy jak patent będzie działał w praniu ale wydaje mi się że powinno być szczelne odnośnie 3 wejśc/wyjść ze zbiorniczka to dno jest z płaskownika 10mm i Patryk z CS ma dorobić mocowania bo się chwalili że dorabiają wszystko pod ori złączki więc resztę zostawiam Im do wykonania skoro mają na to sposób pojemność zbiorniczka to prawie 1.4 litra więc po odliczeniu 0.2l na pompę zostaje i tak ponad litr więc to ma w zupełności wystarczyć odnośnie wejśc wyjśc to mój pomysł jest taki żeby powrót do baku zrobić jak najwyżej i przewodem od razu pojechać ponad zbiorniczek i potem zejść niżej jeśli to konieczne aby paliwo z tego zbiorniczka nie uciekało tym spływem za szybko