Strona 35 z 761 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135535 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 525 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #511
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kupuje audi tt Zobacz posta
    Witam w dniu dzisiejszym zacząlem poszukiwanie Audi TT dzisiaj widziałem dwa egzemplarze jeden okazał sie totalnym szrotem malowanym i szpachlowanym:/ drugi nawet był ok... czy znacie moze jakies fajne sztuki do 30 000zł ? A może wiecie cos na temat tej sztuki ? : Audi TT NIE DLA IDIOTÓW,PERFEKT STAN!!, 2001r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl lub Audi TT 1.8 TURBO SZWAJCAR, 2000r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl
    prosze o pomoc dzieki.
    Odnośnie tej drugiej, to widać z rzeczy które rzucają się na w oczy już na zdjęciach, to że ma dwa różne reflektory, poza tym zderzak tylny po obu stronach jest źle spasowany z błotnikami, szczeliny pomiędzy klapą tylną a błotnikami są nierówne, także prawie pewne jest że miała bity tył (raczej dosyć mocno skoro nie udało się spasować dobrze w/w elementów). Odnośnie przodu to może być różnie, ale raczej też coś było, bo widać że prawy reflektor trochę krzywo siedzi, a poza tym mocno różnią się od siebie. Widać że ten "szwajcar" to tak na prawdę padaczka całkiem dobrze wypucowana i przygotowana do sprzedaży. Świadczyć mogą o tym także nowe dywaniki uniwersalne (nawet nie pasujące do TT), ale zawsze to nowe:P Także drugą raczej odradzam już widząc zdjęcia.

    Pozdrawiam!

  2. #512

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    czy do zbadania warstwy lakieru jest potrzebny jakis specjalny czujnik lakieru? czy na aluminium nic nie wyjdzie? Czyli ciezko w polsce o porządna sztukę?:P

    ---------- Post dodany o 23:29 ---------- Poprzedni post z 23:25 ----------

    a co myslicie o tej ? : Fahrzeuge | Ciarlesi Giovanni

  3. #513
    Awatar ajsmen
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blue
    Posty
    2
    witam serdecznie, potrzebuje informacji o TT'ce od szanownych forumowiczow.. mozliwe ze wejde w Wasze grono.. o ile autko okaze sie godne zaufania
    czy ktos kojarzy ten samochod..niestety nie ma go na aukcji - informacje o nim dostalem od wlasciciela:
    "udi tt quattro 180km z 99rocznik pierwsza rej 01 a pierwsza rej w kraju 09 jestem 2 wlascicielem w polsce kupilem od pana 57 rocznik uzytkuje rok czasu przebieg 172tys udokumentowany z ksiazka serwisowowa wszystkie naprawy wbite w ksiazke teraz auto ma obtarty błotnik gość zmieniał pas ruchu i zahaczył z tego co mi wiadomo bo mierzylem go czujnikiem lakieru to mial malowany ten owy blotnik co jest teraz obtarty i z tej samej strony dzwi ale nie wykazalo tam szpachli tylko podwójny lakier przebieg 172tys z ksiazka wymienione bylo tak rozrzad 120tys maglownica sprezyny przednie lozyska gumy drazki z przodu nowy pasek alternatora napinacz sprzegielko siatka elastyczna wychodzaca z turbiny do wydechu nowe opony letnie 18cali felgi sline wypolerowane sonda lambda
    cena ok 21tys"

    a oto link do galerii zdjec: https://picasaweb.google.com/1121266...eat=directlink

    bede wdzieczny za wszelkie sugestie

  4. #514
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    Xenonki fabryczne, ESP jest, rzuca się w oczy brak znaczka quattro na tyłku a na grillu jest... cena niska, za niska jak dla mnie.
    Uderzony, słabe zdjęcia i jest ryzyko, chłopaki na pewno więcej napiszą, jednak znajdź coś lepszego, zaoszczędź kasy więcej albo szukaj aukcji z minimalną ilością tuningów + porządne zdjęcia a nie kadrowane (w ogóle nie widać strony pasażera).

  5. #515
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez ajsmen Zobacz posta
    witam serdecznie, potrzebuje informacji o TT'ce od szanownych forumowiczow.. mozliwe ze wejde w Wasze grono.. o ile autko okaze sie godne zaufania
    czy ktos kojarzy ten samochod..niestety nie ma go na aukcji - informacje o nim dostalem od wlasciciela:
    "udi tt quattro 180km z 99rocznik pierwsza rej 01 a pierwsza rej w kraju 09 jestem 2 wlascicielem w polsce kupilem od pana 57 rocznik uzytkuje rok czasu przebieg 172tys udokumentowany z ksiazka serwisowowa wszystkie naprawy wbite w ksiazke teraz auto ma obtarty błotnik gość zmieniał pas ruchu i zahaczył z tego co mi wiadomo bo mierzylem go czujnikiem lakieru to mial malowany ten owy blotnik co jest teraz obtarty i z tej samej strony dzwi ale nie wykazalo tam szpachli tylko podwójny lakier przebieg 172tys z ksiazka wymienione bylo tak rozrzad 120tys maglownica sprezyny przednie lozyska gumy drazki z przodu nowy pasek alternatora napinacz sprzegielko siatka elastyczna wychodzaca z turbiny do wydechu nowe opony letnie 18cali felgi sline wypolerowane sonda lambda
    cena ok 21tys"

    a oto link do galerii zdjec: https://picasaweb.google.com/1121266...eat=directlink

    bede wdzieczny za wszelkie sugestie
    Moje sugestie:
    Popros o wiecej zdjec -lewa, prawa strona + wnętrze - deska, trzeba sprawdzic jak wyglada poduch pasarzera + schowek (czy jest napis quattro).
    Sprawdź VIN, zobaczysz czy to co pisze to prawda.
    Szczerze to cena sama mówi o aucie -za niska jak na 1.8Q, tym bardziej, że pierwsza rejestracja w 2001.
    P.S.
    podwójny lakier może ukrywac inny kolor, czasem taniej kupic używkę, zmatowac i polakierowac
    Już jedną TTkę kiedyś sprawdzałem, info ok, opis ok, a jak pojechałem to gościu powiedział że cały bok był przetarty + doszły inne drobnostki, których nie było widac na zdjęciach. Jak masz czas a wpadła Ci w oko to podjedź i oblukaj w realu.

  6. #516

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Moje sugestie:
    Popros o wiecej zdjec -lewa, prawa strona + wnętrze - deska, trzeba sprawdzic jak wyglada poduch pasarzera + schowek (czy jest napis quattro).
    Sprawdź VIN, zobaczysz czy to co pisze to prawda.
    Szczerze to cena sama mówi o aucie -za niska jak na 1.8Q, tym bardziej, że pierwsza rejestracja w 2001.
    P.S.
    podwójny lakier może ukrywac inny kolor, czasem taniej kupic używkę, zmatowac i polakierowac
    Już jedną TTkę kiedyś sprawdzałem, info ok, opis ok, a jak pojechałem to gościu powiedział że cały bok był przetarty + doszły inne drobnostki, których nie było widac na zdjęciach. Jak masz czas a wpadła Ci w oko to podjedź i oblukaj w realu.
    Sami znawcy, a nie wiedzą że TT forumowicza :/. Co do TT to cena taka przez te drobnostki do poprawy, a właścicielowi potrzebne autko rodzinne. Wcześniej przed otarciem stała w znacznie wyższej cenie.

    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/7242-losix.html

    ---------- Post dodany o 11:15 ---------- Poprzedni post z 09:44 ----------

    Dodatkowo fotka jak wyglądają tanie TT.
    Audi TT 1.8 T QATTRO 225PS SERWIS, 1999r., 1781cm3, 225 KM - otomoto.pl
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 18-11-2011 o 09:50

  7. #517

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    98
    o moje auto widze ze dotarlo do was cena jest jaka jest dzis sie samochod sprzedaje za taka cene niestety jaka oferuje kupujacy a nasz rynek jest przepelniony okazjami i sami zanizamy ceny zeby sprzedac wiec sami wystawcie swoje auta i zobaczymy za ile sprzedacie a to ze moj rejon war-maz jest taki ze raczej tu w rejonie nie sprzedam auta taka rzeczywistość
    lakier pod spodem nie ukrywa innego koloru mam fotki dzwi jak rozbieralem i montowalem mechanizm podnoszenia szyby no niestety od wewnatrz tez jest niebieska oceniajcie jak chcecie

  8. #518
    Awatar ajsmen
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blue
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez losix Zobacz posta
    o moje auto widze ze dotarlo do was
    witam, fajnie ze to forumowicz, wiec i autko nie jest nieznane i to mnie ciesze.

  9. #519
    Awatar blein
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    vspe
    Kolor
    blue
    Posty
    32
    Audi TT 225 KM QUATTRO, 2000r., 1781cm3, 225 KM - otomoto.pl , a co myslicie o tym , napalilem sie troche bo zderzak i tyl , R32

  10. #520
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Nie wierzę w ten przebieg...

  11. #521
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    Cytat Zamieszczone przez blein Zobacz posta
    Audi TT 225 KM QUATTRO, 2000r., 1781cm3, 225 KM - otomoto.pl , a co myslicie o tym , napalilem sie troche bo zderzak i tyl , R32


    no jak juz ktos przod musial robic bo byl dzwon to sobie zalozyl od r. spojrz na miejsce poduszki pasazera, na jednym ze zdjec widac jak zapadniete jest mocno

  12. #522
    Awatar blein
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    vspe
    Kolor
    blue
    Posty
    32
    Audi TT quattro, 2001r., 1781cm3, 225 KM - otomoto.pl a ta ? koles prywaciarz wiec juz jest lepej

  13. #523
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    tak samo, wgniecenie na poduszce pasażera

  14. #524

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Licznik coś cofany czuję jest

  15. #525
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    a gdzie się podział korek wlewu oleju?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •