Moje tez pierwsze Wlasnie dlatego dizel.

---------- Post dodany o 22:58 ---------- Poprzedni post z 22:53 ----------

Cytat Zamieszczone przez tuzio5 Zobacz posta
Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Dawid chcę wam przedstawić,

Moje TT MK1 :

- Przebieg : 105 tys
- Rocznik : 1999
- Moc : po zmianie mapy 210KM na seryjnym turbo (oryginalnie wersja 180KM bez quattro)
- napęd : FWD
- Rodzaj silnika : 1.8 T
- piszę do was z Oławy niedaleko Wrocławia

O forum dowiedziałem się od wujka google , szukałem czegoś co zaspokoi moje pytania na temat audi TT i znalazłem kopalnię

Auto pochodzi z Austrii już jest kilka lat w Polsce.

Jak na 12 letnie auto jest w stanie dobrym+ serwisowane w ASO przez ostatniego właściciela,który to wymienił wszystko co było do zrobienia faktury opiewały na 8tys. tylko oryginalne podzespoły. Przy diagnostyce VAG wykazał 2 cykliczne błędy polegające na sporadycznym błędzie immobilizera (prawdopodobnie słaba bateria w kluczyku), reszta ok. z technicznych do wymiany są łożyska mcpersona( przy pełnym skręcie kierownicy jest stuknięcie) ,mały wyciek oleju z pod podkładki przy misce olejowej, do zrobienia jest lewy błotnik, rzekomo ktoś cofał na parkingu i wykonał małe wgniecenie (latem się zrobi na spokojnie). Z tego co jeszcze zauważyłem to radio gdy auto jest zimne ma problemy z regulacją głośności, gdzieś już wyczytałem o tym iż trzeba wymienić jakiś procesor.

Jest to moje pierwsze auto i co najlepsze jeszcze nie mam prawa jazdy (nie ma się czym chwalić, ale taka jest prawda) egzamin czeka mnie już 29 listopada, a główny moTTywator do zdania stoi już w garażu i się niecierpliwi, bo już chce pojechać na jakiś mały spocik pod most milenijny we Wrocławiu i nie tylko.

Poniżej kilka fotek mojej nowej miłości.




OOOOO Ty bandyto nie masz prawka????? To tak jak JAAaaaaa. Witaj w klubie piractwa drogowego ;D hahahaah.