Ale jak dzia?a na ludzi! Nawet nie lubie Audi - marki kt?rej design, wed?ug mnie ewolu?uje zbyt powoli.
- hmm. wiec Porsche np. to tez dla ciebie firma ktora ewoluluje zbyt wolno...? bo np. 911 wyglada tak samo juz od kilkunastu ladnych lat .
mysle ze nie o "ewoluowanie" to chodzi tylko o utwrzymanie wlasnego indywidualnego design'u, ktory zawsze bedzie sie kojarzyl z audi i nie bedziesz musial sie zastanawiac co to za auto wlasnie widziales na ulicy...ale moze sie to nie podobac i trzeba to uszanowac!
"A najlepsze w Audi jest chyba to, ?e mo?esz na nim polega? przez lata..." (cyt.)
TT (niby popis stylist?w) r?wnie? nie podoba mi si?: zbyt ob?e, za ma?o agresywne kszta?ty.
TT to nie popis stylistow tylko auto stworzone przez stylistow dla indywidualistow...pokazuje twoj styl zycia i to jakim jestes...i uwarzam ze niewiele jest aut ktore kojarza sie tak bardzo z autami sportowymi i dostarczaja tyle wrazen z jazdy jak TT. ale to kwestja gustu-zeby "tym" jezdzic trzeba byc odwaznym... takie jest moje zdanie!
ze mna bylo tak ze kiedys bedac w niemczech w jednym z marketow zobaczylem TT-ke postawiona w pasarzu i w dodatku otwarta i udostepniona dla klientow..no to mowie wsiade sobie, wsiadlem, wcisnalem sprzeglo ruszylem dzwigna zmiany biegow i juz wiedzialem jakie bedzie moje nastepne auto...zachorowalem tak wiec to auto albo chcesz miec albo nie...
pozdrawiam!