Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
Ja chciałem sobie sprawić tablicę Jaaqob ale napis może mieć max 5 liter więc nic z tego nie wyszło :/ ale tak po dłuższym uzytkowaniu myślę sobie, że smiało można by sobie na tablicy dać "GEJ TT" jeszcze bardziej auto by się rzucało w oczy tylko wtedy będę musiał fotelik dziecka wozić w bagażniku co by mnie nie posądzono o pedofilstwo

No słuchaj przychodzi koleś do burdelu i mówi... "burdel mama chce mi się kobiety w ciązy!"
A na to burdel mama po myśleniu : "No to leć koleś na 5 piętro, jest Henia w 9 miesiącu ciaży... ale dzisiaj przechodzi na emeryturę więc się śpiesz"
Więc koleś biegnie czym prędzej na to piąte piętro, wchodzi do środka pokoju a tam ciężarna kobieta ma rozwalone nogi i mówi do niego, dobra koleś rób szybko co masz bo nie mam czasu.
Koleś podchodzi do niej zdejmuje spodnie, ale jeszcze nie bierze się do roboty, coś tam poprawia między nogami kobiety, głaszcze, wkłada, układa, ugniata itp..
Po czym kobitka po zawodzie mówi do niego "koleś! bierz się cholera do roboty bo nie mam czasu!"

A koleś na to:

"Momencik już już tylko nastawię drugą dupkę."





A co do rejestracji. Pomarańcza i tak nie będzie jeździć na razie więc mogą byc tymczasowe