Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
wchodze w topic myslac, ze zobacze juz pysk od r32 , a tu taki news :/
damn
zagotowalo sie w Tobie po puknieciu zanim wysiadles i oceniles na trzezwo?
cale szczescie ze wyszlo tak niegroznie i po wymianie elementow bedzie jak nowy - domyslam sie ze przy Twoim pedantyzmie i milosci do auttka stres musial bys mimo wszystko spory... o_O
trzymamy kciuki za przeprawe z ubezpieczalnia, w razie jakichkolwiek problemow pofatyguj sie do ASO na pewno poradza sobie profi na koszt sponsora
Ogólnie to była całkiem spokojna atmosfera nawet zbytnio nie byłem zmartwiony ale to był efekt szoku w jakim byłem. Dzisiaj poszedłem to pooglądać tragedii nie ma ale jednak :/ Najbardziej wkurza mnie to, że nie mogę tego ruszać teraz a z chęcią bym to wyczyścił trochę podgiął błotnik ale nie mogę bo mi nie wypłacą z ubezpieczenia i powiedzą, że tak miałem hehe. No nic, kupię nowy błotnik, zderzak zamontuję od razu R32 będzie pięknie tyle, że wczorajsze zdarzenie dało mi do myślenia sporo.

---------- Post dodany o 11:43 ---------- Poprzedni post z 11:38 ----------

Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
Błotnik przód prawy Audi TT nowy model (1851763096) - motoAllegro tu masz jakiś błotnik i chyba nawet dobry kolor ... nie łam się to tylko małe draśnięcie ważne że nic Ci się nie stało a jak będziesz chciał namiar na dobrego lakiernika to pisz mam spoko gościa który naprawdę zna się na rzeczy pozdr
Ten co dałeś link to akurat jest od 8J (nowe TT) ale dowiem się w ASO kupię najwyżej nówkę. Co do lakiernika to bardzo chętnie, poszukuję nie dobrego a najlepszego w mieście jak znasz takiego będę wdzięczny za namiary (cena ma dla mnie znaczenie drugoplanowe bardziej zależy mi na wysokich umiejętnościach lakiernika niż "dobra cena").

---------- Post dodany o 11:47 ---------- Poprzedni post z 11:43 ----------

Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Ooo ale bita ta TT już nie sprzedasz jej a tak na serio to lekkie draśnięcie więc no stres.
Za nadkole w ASO płaciłem 80zł
Z tego co widze chyba felga draśnieta też??
Felga zarysowana ale i tak planowałem je przemalować