Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Czy to na 18-nastkach czy na 16-nastkach , są to części podlegające zużyciu w których stan trzeba wniknąć co jakiś czas U mnie też leżą i czekają na wymianę .

A jak tam zegary ? Montujesz czy robisz to przy nowym setupie ?










Pozdrawiam
Totalny brak czasu na razie ale jeszcze na tym setupie zamontuje tyle, że bez podłączania AFR bo to już sondę się wspawa do nowego wydechu.

---------- Post dodany o 09:17 ---------- Poprzedni post z 09:17 ----------

Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
Mogłeś MI napisać to myśle że bymCi w lepszej cenie części załatwił
Masz dostęp do oryginalnych części?

---------- Post dodany 28-10-2011 o 19:28 ---------- Poprzedni post 19-10-2011 z 09:17 ----------

No i była stłuczka . Droga 3 pasmowa ja zajmowałem lewy pas, duży ruch był. Jadę sobie i tylko w ułamku sekundy dostrzegłem, że zjeżdża na mnie auto nawet nie hamowałem bo nie zdążyłem. Facet który wjechał na mnie uciekał przed gościem jadącym z prawej strony. W momencie kiedy otarł się o mnie odruchowo odbił w prawo i zahaczył o jego zderzak.



gościu który zjechał na mnie



no i sprawca całego zdarzenia koleś który wjechał na forda



Sprawca dostał mandat. W moim przypadku policja od razu przyznała, że nie było żadnej mojej winy. Trochę się gościu kłócił od czerwonego auta. Najważniejsze, że nic się nikomu nie stało i najważniejsze, że zderzak od R32 jeszcze nie założyłem Tak więc taka mało przyjemna sytuacja była :/