Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
No Piotrek nie trudno wywnioskować za kim głosowałeś he he
Kurcze, gdzie sie zdradziłem ze jestem za PJN??



Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
Jako kibic powinieneś pamiętać kto walczył z kibolami wprowadzając m.in. sądy 24-godzinne, jako pasażer PKP powinieneś wiedzieć że poziom Polskich Kolei Państwowych nie pogorszył się za czasów rządów platformy, jako kierowca samochodu powinieneś zauważyć że poziom polskich dróg znacznie się poprawił i nadal się poprawia (jednak akurat przypisywanie tego platformie jest tak samo na miejscu jak przypisywanie im złego stanu kolei). Polacy mają strasznie krótką pamięć- dzięki mediom sięga jedynie 4 lata wstecz- gdyby nie media to pamiętaliby ostatnie 3 miesiące rządów...
Ale ja jako kibic jestem za tym żeby karać wandali, i tylko wandali, a nie tak jak było teraz ze za wandali wszyscy kibice muszą płacić. Według tej zasady Niemcy mogliby dla polaków zamknąć granice bo Polacy kradną samochody i teraz trzeba wszystkich za to karać.

A co do kolei to uważam slogan "dobrze ze nie jest gorzej" bym mógł używać przy innych partiach, ale nie PO. Od nich wymagam więcej niż Status Quo. Na Polski rynek wchodzą Niemcy (DB) i ciekawi mnie czy PKP z nimi będzie mógł konkurować tak jak jest.

No a Autostrady to jak mówisz nie zasługa PO, ale tempo w jakiej je się buduje już tak.