No więc Panowie - przymierzam się bardzo poważnie do zakupu Evo VIII. Już szukam od dawna (ponad rok) ale teraz naprawde realnie rozpatruje te dwie sztuki.

Mam na oku 2 sztuki.

Czarny mat, 8 stylizowana na 9, moc 330KM 440NM.
- brak wydruku z hamowni - ale zgadza sie bezproblemowo na hamowanie
- przed pokryciem czarnym matem auto bylo srebrne. Mialo usuwaną rdzę z okolic spojlera (typowa usterka w evo VIII) - nie bylo to lakierowane bo i tak mial byc pokryty folią
- auto mialo wybita przednia szybe i wgniecenie na dachu z przodu po otwarciu się maski
- poprzedni wlasciciele znani i szanowani - auto jest oceniane na bardzo dobre jesli chodzi o stan
- ponad 100 tys na liczniku
- import z usa 2006, produkcja 2005
- brak skorzanych siedzen :/
- normalne audio
- czarny mat - pierwsza rzecz ktorą chciałem w nim zrobić a koszt to ok 3000zl+

Wlasciciel nie ukrywa mankamentow - jednak nie posiada zdjec zbitej szyby itp - albo dal mi kontakt do osoby ktora na 95% ma takie zdjecia, wiec jak bede mial to wrzuce.

evo.org.pl :: Zobacz temat - EVO VIII CZRNY MAT

Drugi:

Białe evo 8 stylizowane na 9. Dzisiaj właśnie go oglądałem.
Prod 2005, import 2006. 370KM 550NM robiony w 4turbo
Auto po przejściach lakierniczych - na pewno 1/2 auta miała druga warstwe lakieru
boczne przednie i boczne tylnie blotniki malowane z odrobina szpachli na tylnim blotniku, drzwi rowniez. Szyba byla wymieniana, teraz posiada odprysk od kamienia wiec tez nadaje sie do wymiany. Dach, rama i inne wazne elementy w dobrym stanie.
Pod maska jest sporo rdzy, zapewne od transportu droga morska - ale bez jakiejs tragedii.
Ma pakiet SSL - czyli Sun, Sound & Leather - czyli ma szyberdach, skorzane siedzenia Recaro (moje marzenie) oraz calkiem dobre Audio(porównywalne do bose w cabrio mk1).
Wlasciciel nie ukrywa co bylo robione - kupil go w takim stanie. Niestety nie ma zdjec
jak auto wygladalo wczesniej.
- niestety nie doklada sprzegla Exedy HD ani felg enkei na ktorych jest. Ale to jest pewnia negocjacji.

Wrazenia z jazdy: ja pierdole, nigdy mnie tak nie wciskalo w fotel nic nie stuka (moze ciut prawe przednie kolo ale to raczej jakas pierdoła). Start z 5000 obrotow prawie bez pisku ... koledze co siedzial z tylu az sie niedobrze zrobilo od przeciazenia. Siedzenia i wrazenie w cockpicie bardzo pozytywne. Na zdjeciach wyglada to wszystko jak plastikowa kicha - ale w rzeczywistosci przedstawia sie naprawdę solidnie i robi dobre wrazenie. Z tylu zaskakujaco duzo miejsca, bagaznik przyzwoity. Zawieszenie dziala nieziemsko - trzyma sie auto drogi jak szalone.

0-100 w ok 4,5s

[url=http://evo.org.pl/viewtopic.php?t=8080]evo.org.pl :: Zobacz temat - Sprzedam bia