Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
A to tematy tabu? Dyskusja do czegoś zobowiązuje? Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Pozdrawiam.
Dyskusja na forum zobowiązuje do zachowania tematu w jakim jest dana dyskusja poruszana , tak więc wszystkie tematy wybiegające zbyt drastycznie poza temat są nie jako tematami tabu w obrębie danej dyskusji

Temat zaczął się od pomysłu na wykonanie czegoś w stylu pierścienia osira i szybko poszybował w innym kierunku .
Jako że jest to dział OT to tragedii w tym nie widzę jednak i w tym dziale powinien być choćby przyzwoity porządek .

Tyle z mojej strony , przepraszam za OT

Wracając do pierścienia Osir -a , to już napisałem kilka lat temu na forum że jest to jedyna modyfikacja świetlna ( poza dodatkowymi zegarami ) którą widzę wewnątrz mojej TT .
Tak się sprawy potoczyły że pomagając w załatwieniu reklamacji pierścienia kolegi z forum , przy tej okazji sam kupiłem taki pierścień i w sumie muszę przyznać że z efektu jestem zadowolony .
Tak jak Zyczek napisał , kolor i natężenie światła idealnie dopasowane do wnętrza auta , dodaje fajnego klimatu i wygląda tak jak by wyszło tak z fabryki .
Oświetlenie gałki zmiany biegów to moim zdaniem już delikatnie za dużo

ICE - próbuj , zobaczysz co z tego wyjdzie . Koszt nie wielki to można zaryzykować niemniej jednak z technicznego punktu widzenia może być tak jak napisał Zuczek







Pozdrawiam