Witam

Sorki że tak bez przywitania pisze, obserwuje juz wasze forum dość długi czas dużo już zastosowałem rozwiązań, które macie tutaj opisane. Nigdy jednak nie miałem czasu zalogowąć się na forum, wkońcu to zrobiłem ponieważ już mi ręce opadaja co do mojego auta, i braknie mi pomysłów

Auto sprowadziłem jakiś czas temu z niemiec mam silnik APX ale auto jest chyba po jakimś programie bo w logach mam dosyć wysokie doładowanie 1.2. Tylko badzo mie nie pokoją wartości przepływki, którą już nie jednokrotnie wymieniałem. Oglądam na forum wasze logi i widze że takie silniki jak mój w seri powinny mieć 170-180. A mój ma w granicahc 180-190 przy tym doładowaniu

W aucie jak do tej pory wymieniłem:
nowe cewki, świece, wszytkie filtry, usuniente n112 n249, no i przepływki chyba ze trzy już mi się w rękach przewineły:/ i ciągle prawie to samo.

auto w logach pokazuje wartości 188 maksymalnie, ale wydaje mi sie że powinno byc wiecej przy doładowaniu 1.2, zdarzyło sie raz że kupiłem jakąś inna przepływke nie bosch to nie powiem auto zapierd..... strasznie ale nie szło jechac bo przerywało,i w adaptacji sondy miałem dosyc spore wartości ujemne,ale wtedyna na przepływce miałem nawet 252. A na przepływkach boschowskich adaptacja jest 0 0. ale ładuje tylko do 180-190.

Dodam jeszcze że doładowanie trzym się cąły czas kupy czyli wartość wymagana=uzyskanej(w bloku 115)

Spotkał się ktoś z takim przypadkiem