Cześć wszystkim, od ostatnich pytań zadanych na forum trochę się nauczyłem ale nadal mam kilka spraw do was.

W desce rozdzielczej miałem denerwujący stukot, więc zabrałem się wczoraj za rozkręcanie tego dziadostwa- znalazła się jakaś niedokręcona śrubka, która była powodem złego samopoczucia gdy się jechało po polskich drogach... przy okazji metale w niektórych miejscach oddzieliłem gąbką i teraz jest cicho... krótko mówiąc komfort dla uszu.

W trakcie grzebania znalazłem również pewien dziwny element:
!

2
Wygląda to niby jak jakieś wejście pod TV albo coś podobnego, ale sami oceńcie.

Podczas grzebania posprawdzałem jeszcze bezpieczniki i wyszło że brakuje 2-wóch: zwykły nie niemiecki to ja "sprechen" ale pojęcia mechatroniki są dla mnie obce:

Windschott, Scheinwerferreinigungsanlage

Rozdzielając pojedyncze wyrazy wychodzą możliwe znaczenia tych słów ale nie jestem pewien czy idę w dobrym kierunku.

Kolejną sprawą jest głośno chodzący układ kierowniczy, jak wcześniej jeździłem było ciszej, a teraz jak gdyby chodziło głośniej wspomaganie, czy przyczyną jest niedobór płynu czy to może jakaś wada fabryczna tego auta??

Aa... noi chyba na tyle, na koniec daje fotkę niestety z komy jak autko wygląda z nowymi dywanikami bo kiedyś tam prosiliście;] - będzie chwila wolnego czasu to porobię jakieś porządne zdjęcia i wrzuce do galerii.

auto