no nie wiem nie wnikam to niby syn głównego majstra ale to właśnie on najczęściej chyba dużo mówi a za przeproszeniem "gówno" wie bo pyta się właściciela czy dv jakiś akcesoryjny jak od razu widać że jest seryjny...tak mnie pouczał odnośnie 1.8t a nawet nie wiedział w jakich kanałach robić logi i dzwonił do taty pytać się na jakich kanałach robić pomiary i jakie powinny być wartości,a jeszcze zapomniałem według synka przepływka jest do wymiany bo wartości nie są liniowe, problem w tym że doladowanie także ale o tym to już nie pomyślał;/ i wszystko się zgadza z tym co pokazuje przepływka(2 log na górze wątku i widać wartośc 170 przed 5 tys a więc jak doładowanie nie będzie spadać to pewnie pokaże i ze 190), no mniejsza o to bo to nie temat o tym( żeby nie było że szukam miejsca żeby się poużalać na nich, pomimo że tym razem to nie mi nagadano takich bajek i naciągnięto na kase ) , to jest wątek o tych błedach z leona i logach bo nadal auto kuleje, jutro kolega powinien zamieścić błedy z silnika a potem jak nic kategorycznie nie okaże się do wymiany to zrobić porządne logi ze wszystkimi kanałami i wtedy można by podumać co tu jest nie tak a w zasadzie jaka jest tego przyczyna, problem może być też w programie bo unitronic kiedyś stroił to jeszcze na jakimś turbo auto ładnie chodziło potem zmienił się właściel i pewnie "drutował" auto aż w końcu sie pozbył, poprzednik twierdził że wszystko zmieniał na bierząco twierdził że sonda zmieniana turbo itp ale sądząc po stanie auta to pewnie nic nie zmieniane...