zrobiłem scan bo auto zaczeło tak czasem nie równo pracować...podejrzewałem że już świece nie dają radę a że i tak ich dawno nie wymieniałem to je zakupiłęm ale przy scanie wyszedł taki babol:

Address 01 -------------------------------------------------------
Controller: 8L0 906 018 M
Component: 1.8L R4/5VT G 0002
Coding: 05710
Shop #: WSC 66565
1 Fault Found:
16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low
P0102 - 35-00 - -
Readiness: 0000 0000

Address 03 -------------------------------------------------------
Controller: 8N0 907 379 E
Component: ESP 20 CAN V003
Coding: 18446
Shop #: WSC 01236
1 Fault Found:
01314 - Engine Control Module
79-00 - Please Check Fault Codes


według tego zdechła przepływka...ale ostatnio były takie deszcze i jakoś mam wrażenie że kable nie łączą...bład tak samo wywala czy ją odepnę czy wepnę...auto tak samo jedzie a jak zrobiłem log zeby zmierzyć jakie wartości pokazuje to nic nie pokazała tylko stałą wartośc 0.33 mg/s czy jakoś tak, więc co bardziej prawdopodobne że przepływka padła nagle gdy jeszcze niedawno pokazywała idealne wartości ? czy raczej przewody od ecu gdzieś nie łączą? bo jak szperałem w necie to raczej wskazuje to na zalane przewody...idę oglądać przewody i czekam na wskazówki...najprościej jak bym podpiał inną przepływkę i zobaczył czy nadal to samo ale nie mam takiej nawet od kogo pożyczyć...;/

[ Dodano: |26 Lip 2010|, 2010 20:10 ]
przejrzałem przewody wyciągnąłem kompa..obejrzałem piny...generalnie nic nie zobaczyłem...więc nie wiem ...najlepiej było by podpiąć jakąś przepływkę i zobaczyć czy cokolwiek pokazuje czy dalej tak samo nic jak teraz, ale z tego co mi się wydaje to na 99% padła przepływka ale czekam jeszcze na potwierdzenie bo wiadomo że tylko oryginał a to kosztuje parę stówek więc chcę mieć 100% pewności że to jest to

[ Dodano: |29 Lip 2010|, 2010 20:28 ]
heh no jak zwykle było wielkie zainteresowanie tematem...podkorciło mnie i sprawdziłem miernikiem wtyczkę i okazało się że na odpowiednich pinach jest napięcie co mi dało 100% pewności że zdechła przepływka...odebrałem w wawce nówkę bosh oddając starą no i auto już wróciło do normy i śmiga tak jak powinno i nawet była mała konfrontacja na trasce
a sprzedawce mi polecono z OCP i skorzystałem ...miło i rzeczowo zapłaciłem 250zł więc polecam bo mają dużo części do vagów
link do strony
http://vagtech.otwarte24.pl/