Witam wszystkich na forum. jestem tu nowa. koniecznie musialam sie zarejestrowac bo z doswiadczenia wiem ze na takich forach mozna uzyskac mnostwo pozytecznych informacji. kupilam miesiac temu Audi TT z 2002 roku. wszystko bylo bez zarzutu jak na ten rocznik. nie dopytalam o wszystko pierwszego wlasciciela (bo i tak mi tyle pokazal i nagadal ze ledwo zalapalam) a pozatym po jego prezentacji w terenie samochodu (150 na godzine w centrum miasta) wazne pytania ulecialy mi z glowy.
pierwszy problem pojawil sie z alarmem. otoz nie daje rady rozgrysc czy jest mozliwosc wylaczenia alarmu i automatycznego zamykania drzwi po jednej minucie. jest to bardzo uciazliwe. jeszcze nie zdaze wpiac dziecka w fotelik a juz drzwi sie zamykaja i po chwili choc nie zawsze wlacza sie alarm. prawie zawsze drzwi zamykaja sie w czasie jazdy co oznacza koniecznosc (po wyjeciu klucza ze stacyjki) otwarcia pilotem samochodu zeby wyjsc albo otworzyc bagaznik. strach powiedziec co by bylo gdyby dziecko zostalo w samochodzie, a ja zapomne klucza w stacyjce. kocham to autko, ale nie wiem czy to normalne i doprowadza mnie do szewskiej pasji. probowalam naciskac przyciski oznaczone jako alarm (kolo przycisku bagaznika) oraz przyciski klucza (w okolicach recznego hamulaca)byc moze trzeba bedzie oddac go do speca od elektryki. poza tym szukalam instrukcji obslugi w jez. pol i jest nie osiagalna. czy ktos zna namiary na taka? dzieki za wszelka pomoc