Witam ponownie.jak wszystkim wiadomo zrobiło sie już całkiem ciepło i Ci którzy przez zimę nie meli możliwości poszperać w naszych autach robią to teraz..tak jak i ja.Mam kilka niesprawności które chciałbym szybko wyeliminować.Przede wszystkim wskazanie godziny i daty strasznie mnie irytuje.Nie mogę wprowadzić w stan licznika żeby móc zmienić date i godzinę.wiem że kiedys był już poruszany ten temat ale u mnei chyba coś nie działa bo męczę sie już z tym poo raz kolejny i wciąż nie daję sobie z tym rady.Po drugie chciałem sie dowiedziec czy u was również nie można jeździć na tzw rezerwie?!już 2 razy zdarzyło mi sie że z braku paliwa auto mi stanęło na drodze.Nigdy nie jeżdże do oporu szczególnie że na komputerze pokazywało mi jeszcze ok 100 km do przejechania.Wiem że nie powinienem sugerować sie komputerem ale jest to słabe skoro wskazuje niewłaściwie.Rozumiem że gdyby wskazywało mi 20-30 km bo jest to przeciez spalanie tymczasowe ale 100-120 km?Poza tym potrzebuję mechanizmu do podnoszenia szyby od strony pasażera bo mi nie działa.Niestety poprzednia właścicielka nie wiedziała co to znaczy dbać o auto