Co do Navi na Symbiana np. dla Nokii dwa slowa ode mnie.

1. Zapomnijcie o TomTomie. Moze latwo sie instaluje ale to totalna porazka.
2. Garmin w najnowszych wersjach (5.00.50) lub tych starych (4.XX) jest bardzo dobry, stabilny i dziala bez opoznien. Rzeczywiscie pierwsze wersje 5.00.XX wraz z nowym i czytelniejszym interfacem wniosly wolne dzialanie, ale to juz historia.
3. Kolejna sprawa to mapy: polecam uzywac tylko i wylacznie Naviteq Europa 2009 (1.4 Gb pokrywa absolutnie cala Europe wraz z PL) oraz jako podstawowa mape dla Polski GPMapa 2009.X lub GPMapa TOPO V2 (zawiera te pierwsza i wazy raptem 300 Mb). GPMapa dokladnoscia ustepuje tylko i wylacznie AutoMapie no i nie ma Krzysia Holowczyca. Oczywiscie mamy wszystkie radary, kontrole, czarne punkty, etc w formie dogrywanych POI.
4. Dla mnie Navi w oparciu o telefon to najlepsze rozwiazanie dla TT:
- zero kabli
- ergonomiczne i dyskretne umiejscowienie na kratce nawiewu
- wysiadam z auta wkladam do kieszeni, a na szybie nie zostaja mi plastykowe konstrukcje
- obraz wcale nie jest za maly, Garmin ma autozoom i gdy dojezdzacie do skrzyzowania lub estakady gdzie macie skrecic poza piktogramami powieksza obraz
- jak masz GPMape TOPO to nawet na Rysy wjedziesz TTka

Polecam !!!

P.S
Ten sam telefon w kompatybilnym uchwycie uzywam na rowerze przy downhill. Dzieki swojej wielkosci i wadze trzyma sie rownie stabilnie co w aucie.
Co do radia 2DIN to ktos musial wyrznac aluminiowa pokrywke z inskrypcja TT. Moim zdaniem jeden z fajniejszych wizualnych dodatkow tego auta idealnie dopelniajacy calosci designu wnetrza.