Wiatm jestem nowym forumowiczem, przegladam posty z tego dzialu od kilku dobrych godzin ale mimo to chcialbym zadac wam kilka pyatn

posiadam czarna TT z 2001 r przebieg 177 tys. z zalozona sekwencja BRC z zestawem do 160kW. 180 koni juz troche mi powszednieje i chcialbym podniesc nieco moc i moment. nie mam nieograniczonych funduszy wiec cuda na kiju nie wchodza w gre:P jestem w stanie wylozyc 2000 - 3000 max na modyfikacje. mieskzam w krakowie, w komsporcie powiedizli mi ze nie zczipuja mi autka na gaz, w V-techu natomiast nie ma problemu - 225 koni, 330 Nm tak to ma niby wygladac... Czy powinienem cos jeszce zmodyfikowac w tym wypadku? Interocooler? wydech? ile to bedzie kosztowac? czy wogole warto? Czy w tych kwotach bardziej oplacalne i efektywne bedzie kupienie turbiny k04 ( http://allegro.pl/item656355682_audi...o_turbina.html )od wersji quattro i ew co wtedy?

pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz
PS
zalezy mi na odpowiedziach konkretnie do mojego przypadku ( inst gaz, przebieg, firma V-tech - polecacie? ) wiem ze tematow takich jest sporo na forum...