no ostatnio troche sporawo czytałem opinie, marudzilem szefowi z elteca i dostałem wkońcu foto rdzenia jaki u nich bym mógł miec za około 1000(sam fimc..z orurowaniem od turbo do kolektora ponad 2000)....wymiar oczywiscie zrobią mi taki jaki bede chciał.....długosc wysokosc...i szerokośc chyba tez....lecz robiąc wywiad odnośnie teh chińszczyzny od re5pect to podobno wypada naprawde przyzwoicie.....ze ten o wymiarach 550 na 230 na 65 śmiało moge pakowac i przy jakis 300km z kawałkiem nie musze sie martwic ze będzie zagorąco jeszcze nie spotkałem się z negatywną opinia..nawet na jakims forum było opisane ze w tt180 trzymał temp na poziomie 30 z kawałkiem przy temperaturze otoczenia kilkanascie stopni(dokłafnie juz niepamietam ale jak porównywałem z forge w GT to szalonej róznicy nie było......chyba ze chodzi o cene) a fotka rdzenia....hm sam niewiem......jakos forge bardziej przekonywujący

[ Dodano: 12 Maj 2009, 16:29 ]
no niestety limit przekroczony.....no to kicha z fota rdzenia;/..chyba ze ktos ciekawy to podeśle na priva