Witam
Generalnie chodza mi po głowie rózne pomysły...dzwoniłem do unitronica.....i przy załozeniu ze juz mam wydech(to juz zrobione) i ulepie sobie jakis dobry ic....i bede chciał do nich odstawic auto i zastac je z tą turbina co w opisie i moc 300-320km to koszt ok 10 koła....za turbinke wyliczył 2 tys dolarów....wymiana kolektora....dolot...troche węzyków...wtryski.....ale z moich poszukiwań wylookałem:
http://www.promotormocy.pl/turbo.php
wiec to jest 3.5 koła (chciałbym załozyc nową ....albo jakaś swieza od zaudanej osoby np na forum) oczywiscie wiem ze trzeba zmienic wtryski.....ale czy kolektory trzeba wymieniac? co jeszcze oprócz wtrysków nalezało by wymienic i orurowaniem? bo chciałbym znać koszt samych gratów ,montarzu i strojenia.....bo jeśli mam wymieniac ic....to musze podjac decyzje czy definitywnie zostajemy przy k04 czy w przyszłosci bedzie cos wiekszego...bo niechciałbym robic czegos 2 razy.. bo sie okaze ze fimc juz niedaje rady i okazało sie ze popełniłem bład nie dokładajac do forga(mysle ze w zupełnosci dałby rade)...wiec jeśli mozna to chciałbym sie dowiedzieć ile Was i mnie by to mogło kosztować...a jeśli temat się powtarza to sorki...ale szukałem(moze nieudolnie)
pozdrówki