ZUCZEK, co do efektów po to Sam wiesz najlepiej co się dzieje a dla ty co nie wiedzą napiszę że sie trochę pozmieniało na + oczywiście po przekroczeniu 2500 obrotow auTTo ciągnie jak szalona aż do odcięcia to zapewne zaleta TIP napewno przybyło momentu w użytkowej "strefie" obrotów no i ten dzwięk jak turbina zaczyna pompować na maxa cały układ po ok 2-3 sekund jak już wszystko jest na pełnym "ciśnieniu" kop jest niesamowity zwlaszcza połączenie braku kata i filtr stożkowy robi wrażenie jak by ze 20 kucy przybyło (wiem że tyle w realu nie przybyło) ale wrażenie jest naprawde

Tak samo przy duzych prędkościach na każdym biegu powyżej 100km/h wali i dudni jak trzeba = reasumując bardzo udany zakup

ZUCZEK, a co do tej rurki o której pisałeś to zgadza się brak jej w komplecie ale myślę że coś poradzimy i jakoś do się coś zamówić w przyszłości

a to kolanko jeśli myślimy o ty zakżywionym o 90 stopni to tez miałem dylemat i nie mogłem zanleźć gdzie ona przychodzi ale jak odepniesz ten żaroodporyn srebrny "kaftan" koło wejścia/ciśnienia do D.V. to własnie ta rurka jes ukryta w tym miejscu tylko pamiętaj jak to ściągnełeś bo ja zapomniełaem i potem walczynem z ty "badziewiem" z 15 min :P