Witam mam problem z moją TT
Chciałem zrobic ostatnio mape ale powiediano mi że auto wypluło tylko 170koni zamiast okolic 225
Miałem zepsuty czujnik temp wody. teraz czujnik jest wymieniony
Problem numer dwa to auto nie przeszło przegladu przez duża emisie spalin CO...
orientuje sie ktoś na co powinienem zwrucić uwagę po logach ?

Nazwa:  TT 1,8 2 20 31 a.jpg
Wyświetleń: 2012
Rozmiar:  75.2 KB

Nazwa:  TT 1,8 2 20 31 b.jpg
Wyświetleń: 2065
Rozmiar:  81.8 KB

Nazwa:  TT 1,8 2 115.jpg
Wyświetleń: 2070
Rozmiar:  98.3 KB

Nazwa:  TT 1,8T 2 33 34.jpg
Wyświetleń: 2030
Rozmiar:  87.0 KB

Nazwa:  TT 1,8t 115 118.jpg
Wyświetleń: 2036
Rozmiar:  83.1 KB