Pokaż wyniki od 1 do 15 z 303

Wątek: BelfegorTT - Q 225+

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Oj Grzesiu grzesiu. Spoko tylko porownaj zakres prac jaki ja robilem przy tym aucie a jaki zakres robi obecna firma.
    U mnie się wydluzylo bo niektore czesci ktore do mnie przychodzily nie pasowaly i czekalismy na cos innego.
    Ponadto plan byl ze skladamy drugi silnik przerzucamy stroimy i tyle. Wyszlo ze cala komora zrobiona od nowa. Zabezpieczenia malowania , termoizolacje i zabawa z poprawianiem kosmetyki a bylo tego sporo. Ponadto byla konserwacja budy podmianki elementow zawieszenia i sporo detali malowane i a niektore poszly nawet w proszek.
    Obecna firma dostala za zadanie przepiac kilka pinow albo cos dorzucic bo sie chwalili ze super ogarniaja elektronike . Auto dostarczono im dotarte zalane wlasciwym olejem i mieli ogarnac soft.
    Jesli moj zakres prac ktory zostal w miedzyczasie rozbudowany porownujesz z tym gdzie teraz auto stoi już kawałek czasu i nie zrobili kompletnie nic to slabo ze nie widzisz roznicy i wrzucasz wszystko do jednego wora. Planowalem nawet z nimi zaczac wspolprace bo kwestia kabelkologii i softow chcialbym poprawić gdyż sam stroic nie bedę a gregor też ma problemy z czasem ale po tym aucie ktore nie ma opcji nawet abym tam jakies tt podstawił .
    A co do gto ze vr6 jezdza do Krzyska to norma. Moje tez pojedzie tam na strojenie. Taki mamy uklad i jesli chociaz troche sie orientujesz w temacie to w pl nikt mi r32 nie wystroi poza GTO. Nawet nie masz pojecia jak wiele firm ktore sie chwala ze stroja r32 i robia od a do z korzystaja z pomocy Krzyśka. Nie widzę nic w tym zlego i sam tez tak robię. Tutaj argumentem bylo to ze wystroi to firma blisko zamieszkania Belgorfa i jakies korekty nie beda problemem. Na razie jest jak jest a GTO to drugi koniec Polski i pewnie dlatego tak wyszlo...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-09-2018 o 09:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •