Witam mam pytanie kupiłem audi tt q224 koni i okazało się po kupnie ze nie działały i zadzwoniłem do sprzedającej ze nie działa Haldex i wpłaciła mi umówioną kwotę , Wiec tak jest błąd od włącznika świateł hamowania i nieprawidłowe funkcjonowanie sprzęgła kod usterek to 526 i 1155 i pokazało mi to na komputerze w kategori 4x4 sa jeszcze błędy położenia walka rozrządu , czujnik walka rozrządu/wału korbowego , sonda lambda blok 1 czujnik 1 , czujnik spalania stukowego , pulpit obsługi/włącznik tempomatu , Wiec moje pytanie czy jakieś powyższe błędy jakos mogą skutkować z nie działaniem owego haldexa , mechanik mi powiedział żebym zaczął od wymiany filtru i oleju w haldexie i wymienił włącznik świateł hamowania ale podczas hamowania zapalają się światła , może ktoś pomoze bo jestem troszke załamany kupując quattro chciałem kupic quattro a nie ośke , pozdrawiam może uda się naprawić samemu bo na specjalistę troche kasy trzeba mieć , ale spróbujmy samemu z gory dzięki za odpowiedzi , i mam nadzieje ze się uda cos wymyslec , pozdrawiam klubowiczów