Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
UUUU za graniczne wycieczki olaboga !! bogacze hehehe ... nie no wracając do tematu to szkoda że nie uda się żebyście wpadli na zakończenie.
Ja wiem że szkiełkowanie plus malowanie ale mi już w głowie szatański plan dać pokrywe plus kolektor do szkiełkowania i potem pyyyk polerka przez zimę w domowym zaciszu na chore lustro ... pewnie dużo pracy by było ale efekt mógłby być lekko mówiąc fascynujący

Jeszcze powiem Ci że ja to bym twardo kombinował z tym korkiem oleju co go nie ma na zdjęciu i może nawet jakoś to całkiem przerobić żeby się "prosto" dokręcał, no chyba że już wszystkiego próbowałeś i sie faktycznie nie da to "stolec".

Tak ładnie już teraz masz pod maską że nawet mi był wstyd otwierać moją bo są plamki na pokrywie i kolektor przybrudzony ale się poprawię na przyszły rok

Weź jak możesz wyślij mi PW raz jeszcze (bo pamietam że mi mówiłeś) ile ten gość skasował za samo szkiełkowanie bo widziałem że w Gliwicach pokrywy szkiełkują za chyba 70zł.
Mariusz temat, który mnie podniecał i podnieca - może nie tak jak inne rzeczy - to polerowanie wibrościerne. Temat jest super fajny ale mnie budżet trochę pogrążył - bo chciałem otwierać taki zakład - już nie chodzi o same maszyny do tego chociaż 1 szt - ok 40 tys zł - ale żeby ją zasypać granulkami w trzech granulacjach to już koszt samego ścierniwa wyszedł zajebisty. Druga sprawa to koszt zrobienia np. 4 felg - ok 2000 zł - nie każdego na to stać. To tak pobocznie.
Natomiast jak chcesz polerkę to własnoręcznie myślę że nawet po szkiełkowaniu się za---ebiesz, ręce bardzo będą zmęczone. Wrzucaj pokrywę do polerowania wibrościernego - w Wojkowicach jest zakład, link z Wojkowic http://www.polerowanie.slask.pl/cennik/
Filmik jak to na felgach wychodzi:
https://www.youtube.com/watch?v=o2mD5SJAfgU
Oszczędzisz czas, piniądze i ręce Druga sprawa jak masz zapasową pokrywę to pojeździsz auTTkiem - jak nie masz autko uziemione. Wylicz sobie papiery, pasty, filce, maszynkę taką mniejszą dokładniejszą np. dremmel - oj trochę wyjdzie. Temat dla ciebie do rozważenia. Na PW napisze kontakt na to szkiełkowanie.