Cześć wszystkim klubowiczom
Nazywam sie Michał i w ostatnim czasie spełniłem jedno ze swoich marzeń kupując Audi TT. Udało mi się kupić klubową TTetke którą dużo osób już pewnie dobrze zna. Najpierw jej właścicielem był Daniel z Białegostoku (Czarodzej6969) potem Ela z warszawy(również z forum z tego co wiem) a następnie Daniel wrócił do niej odkupując ją od Eli i po jakimś czasie sprzedał ją użytkownikowi Quarter gdzie była ona zarejestrowana na firmę i służyła jako dość fajny samochód służbowy Stała ona w komisie ponad 2 miesiące i sam nie wiem czemu tak długo ponieważ oglądałem wiele TTetek i większość w o wiele wyższych cenach i stanem odbiegały od mojej dość mocno. Poza drobnymi wyciekami i nieszczelnym wydechem(już zrobione ) jak na razie nie stwierdziłem więcej wad wymagających szybkiej interwencji. Niestety z tego co udało mi się zobaczyć na forum ostatni właściciel trochę auto zaniedbał pod względem wizualnym. Mówię tutaj o porysowanych od krawężników felgach, o urwanej dokładce zderzaka( wiem ze taka była), popękany zderzak przedni i piękna rysa idąca po całej lewej długości auta( podejrzewam ze to akurat sprawka jakiegoś zazdrośnika). Tak poza tym autko w stanie świetnym i dające niezła frajdę z jazdy. Udało mi się doszukać również informacji ze podobno był robiony program na ok 190-200km. Nie wiem ile w tym prawdy bo żadnego na to potwierdzenia nie mam ale odpycha się pięknie i to jak na razie mi wystarczy. Reasumując dołożę wszelkich starań żeby miała u mnie jak najlepiej i postaram się żeby wyglądała przynajmniej tak jak wyjeżdżała od Daniela Na koniec wspomnę jeszcze ze jestem z Legionowa pod Warszawą bo o tym zapomniałem

Poniżej fotka po pierwszym myciu