Jest mi ogromnie przykro czytając Wasze poprzednie posty. Nikt nikomu nie zabrania przyjechać i nigdzie tak nie pisałam. Wszyscy są mile widziani! I właśnie aby traktować każdego uczestnika równo, zwróciłam uwagę na to, że jak ktoś chce dołączyć, musi ponieść koszty jak wszyscy. I jest to oczywista sprawa.
Proszę zapytajcie darasa, Martineza, mądrego, Halinę, czy kilku innych uczestników którzy wpadają na chwilę, dołączają do nas na jeden dzień, albo nocują gdzieś indziej, a z nami spędzają czas w ciągu dnia. Każdy z nich dorzucał się do kosztów, dokładnie za to, w czym będzie chciał brać udział. Pisali do mnie i przedstawiali swoją sprawę. Znajdowaliśmy wspólne rozwiązanie.
Musicie zdawać sobie też sprawę, że zarówno w elektrowni wodnej jak i w ośrodku, potrzebują dowiedzieć sie o ostatecznej liczbie osob, która bedzie brała udział w zlocie. Termin na tą ostateczną liczbę już minął i tą informację przekazałam. Chyba jest oczywiste, że trzymamy się ustalonych terminów, dat dla jasnej organizacji wydarzenia.
Te informacje przedstawiłam choćby Żuczkowi, który tak naprawdę o swoim zamiarze przyjazdu poinformował mnie już po tym, jak napisałam moj post dzisiaj (który wywołał taką niesłuszną burzę i od razu pretensje). Z osób które powyżej tak głośno wyrażają swoje negatywne opinie, właściwie żadna nie była wpisana na listę, ani nie poinformowała mnie o swoim zamiarze przyjazdu. Żuczek wspominał przed tym jak zabrałam sie za organizację, że jego przyjazd stoi pod znakiem zapytania. Później już nigdy tej sprawy ze mną nie poruszył aż do teraz. I wydaje mi się,że gdybym nie napisała postu, to pewnie, o tym że się pojawią dowiedziałabym się dopiero na miejscu. Ich wjazd na zaporę, fotografowanie, byłby wiec nie fair wobec całej reszty.
Sprawa wydaje mi się jasna. Bezpodstawne są jakiekolwiek tutaj wyrzuty do mnie o to, że postępuje według jasno wczesniej ustalonych zasad, na które przystało ponad 70 osób
I nie widzę potrzeby obsmarowywania mnie tutaj na forum
Wszystkich zapraszam do Niedzicy, ale niestety nie mogę dla "niezapowiedzianych" uczestników załatwić wjazdu na zaporę, czy dodatkowej porcji karkówki