Cytat Zamieszczone przez Daras Zobacz posta
Ja będę również zakładał LPG. Długo upierałem się, że jak stać kogoś na TT to i na lanie benzyny tym bardziej, ale wyszło na to, że szkoda mi wyjeżdżać w dalsze trasy z powodu cen paliw :P

Gadałem z Per-derem o gazie i też ma pod samą górę butlę ok 50l. Na początku miał wlew w zderzaku, potem jak pisał przełożył to pod klapkę wlewu PB. U mnie też facet stwierdził, że z wlewem w tym miejscu nie ma problemu pomimo ciasnoty (w którejś TT ponoć już tak montował).

Jak mechanik twierdzi, że nie ma opcji umieścić tam wlew gazu, to porozmawiajcie z innym, bo to jest wykonalne

Ja decyduję się na mniejszą butlę, z racji braku miejsca na schowanie sprzętu ze styropianowego wkładu (lewarek to -6cm od podłogi do butli +kompresor, klucze itp). W nadkole nie będę tego wciskał, bo tam już całość wypełnia wzmacniacz subwoofera No i dekielek membrany na fi 29cm też trzeba gdzieś ulokować.

Tylko zwróć uwagę na spalanie i zasięg na zbiorniku. Ja mam butlę ok 52 litry, wchodzi 40 litrów przy tankowaniu i robię na tym około 320 - w porywach do 340 km. Nieraz człowieka szlag trafia jak zostaje kilka km do domu a trzeba znowu zatankować. Ja akurat jeżdżę TT bardzo dużo i trasy Wrocław-Warszawa na jednym zbiorniku nie pociągnę a gdyby się dało to było by pięknie Aaaaale bagażnik jest duży to sobie zbiornik i 200 litrów mogę wrzucić