Pokaż wyniki od 1 do 15 z 496

Wątek: Pawel-2005 ,pomoc techniczna przy auTTach w okolicach Warszawy (Płońsk)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nie to nie ta tt. Tutaj byl bam i gt2871 ale kolega chcial 400+. Ta tt ma smigac na torze lecz to jest blizniaczy setup naszej QS tylko ze tam strooker a tutaj 1.8t.
    Tutaj kolektor mojej produkcji a tam żeliwo. Generalnie niby to samo ale generalnie tylko turbiny maja takie same i głowice.

    Do qs wlasnie buduje fajny zestawik hebelkow na 6 tlokach z porsche. Co do mocy to mam nadzieje ze tam też zrobimy podobnie bo wadliwe elementy jest plan usunac.
    Wynik tez mnie zaskoczyl ale doładowanie też zacne bo prawie 2 bary do odcinki z takiego małego ślimaczka.
    Kiedyś ja swojego zamknalem na 1.3-1.4 bar ale mialem troszke inne przeplywy w silniku i nie trzeba bylo tyle dmuchac co teraz. Ze sprzegla tez jestem zadowolony bo generalnie bylo robione na 500nm a dalo rade wiecej( mam jeszcze jedna sztuke taka na sprzedanie).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    wrzucam fotki z fb. Nie wiem czemu photobucket mi nie działa ani z telefonu ani z kompa. Zalogować się mogę ale jak chce wrzucić coś to wkółko wywala mnie do strony logowania a inna metoda ładuje 90% i stoi. Dlatego wykres będzie widać pewnie max miesiąc;/


    Wykres z poprawnymi stratami na zamknietej przepustnicy wydechu ( seria pucha końcowa )
    Dynomet zrobił takie wyliczenia podczas tego przejazdu:

    407km pewnie dlatego ,że nie uwzglednił korekt ciśnienia temp i nie wiem czego tam jeszcze. Na kołach 305hp sobie zmierzył ( porównywalne wyniki do maha )

    Podczas hamowania z otwarta przepustnica gdzie pomijamy duże restrykcje wydechu sprzęgło nie dało rady przenieść momentu ale zrobiliśmy 1 test przy bucie od 4 tys. Niestety przy wybiegu troche spaprałem bo puścilem sprzęgło lekko i skleiło co widać na stratach:

    Nie wiem jak się odnieść do tego wyniku 450km gdyż wyliczanie oporów toczenia zaburzyłem ale zmierzone konie na kołach to +40km więc jakby nie liczył to te 450km realnie musi tam być. Przepływy silnika podczas logowania są też zdecydowanie inne na zamkniętym wydechu i otwartym co zresztą mnie nie dziwi. Odczucia także bo seryjny wydech na takie turbo to spora restrykcja lecz ta opcja jest do cywilnej jazdy bez buczenia i pierdzenia. Była jeszcze jedna próba z luźnym wydechem ale na tym boost sprzęgło nie dało rady i nie chciałem już męczyć auta bo i tak cel 400km został osiągnięty nawet ze sporą nawiązką.
    Myśle ,że doładowanie pozostanie na poziomie 1.7 max 1.8bar spadające na 1.6 co tak czy siak przełoży nam sie na wynik 400+ i 500+ nm.
    Auto ma jeździć bezawaryjnie z taka mocą na torze i cieszyć właściciela a wykres jest tylko dla świadomości czy wydane złotówki zaprocentowały i jak widać efekt jest
    W tym aucie bedą jeszcze dodatkowe smaczki nie związane z mocą ale nie wiem czy są chętni na oglądanie tych fotek.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 17-03-2017 o 13:21

Podobne wątki

  1. Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1051
    Ostatni post / autor: 26-04-2022, 07:15
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •