Cytat Zamieszczone przez dobolo Zobacz posta
Witam!

Jestem nowy na forum, ale chciałem uzyskać konkretne informację odnośnie tego egzemplarza:

http://allegro.pl/show_item.php?item...e2ff62#thumb/2

Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć? Nie jest wiele 3.2 DSG na aukcjach więc nawet nie bardzo wiem czy to cena adekwatna czy nie bardzo.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację!
Cena jak za 3.2 z dsg jest bardzo fajna dla potencjalnego nabywcy.
Ze zdjęć wszystko wydaje się być ok.
Co mnie zastanawia, to opis właściciela o powodach kupna i sprzedaży. Ale różnie w życiu bywa.
Dziwne, że tak długo wisi na sprzedaż, bo jeśli faktycznie wszystko z nim ok, to cena jest śmieszna. Tu bym się zastanowił.
Gdybym miał wolne środki, to zainteresowałbym się tym autem.

Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Cena moim zdaniem atrakcyjna Nie rozumiem natomiast innej kwestii. Wiem, że różnie ludzie do tego podchodzą, ale nie rozumiem, kiedy ktoś kupuje auto nie ważne za ile i nie może wydać 180 złotych na przerejestrowanie, chociażby żeby się upewnić czy samochód nie ma żadnych wad prawnych, długów na nich ciążących, itp. Samochód ma blachy poznańskie, a sprzedaje się w Łodzi.
W ogłoszeniu jest napisane, że na auto jest faktura. Może to jest wyjaśnieniem rejestracji z Poznania, gdzie może być zarejestrowany samochód na firmę? Właściciel może przecież mieszkać gdzieś indziej. Ale fakt, należy to zweryfikować.
Obecnie w ,,garażu" mamy 4 samochody, tylko 1 jest przerejestrowany. Z tej strony też zna mnie wielu forumowiczów. Nasze auta są 100% legalne, bez jakichkolwiek wad. Ale to u mnie tak wygląda, nie wiem, jak u sprzedającego, więc jak pisałem wcześniej wskazana jest weryfikacja.