Jeszcze raz dzięki za miłe słowo, no i oczywiście porady ( streetrace nie wiem skąd Ty wziąłeś ten schemat odkręcania boczków, ale wielkie dzięki! ). Co do lamp ledowych to powiem tak...z mojego studenckiego punktu widzenia, ładnie to nawet w TT wygląda, ale nie dałbym za to 2 tys. Moje życie nie ogranicza się tylko do auta, są inne priorytety wyjazdy/podróże, inwestycje w siebie it. każdy ma swoje indywidualne potrzeby dlatego wolałbym te pieniądze przeznaczyć na bardziej owocne cele, czy też odłożyć na nowsze/lepsze auto...czas nie stoi w miejscu

Co do dalszych działań w TT, wczoraj szukałem progów...a kupiłem to.... teraz tylko czekam, aż mnie z mieszkania eksmitują... jeszcze trochę i będę mógł wulkanizację otworzyć

993339634092.jpg

Takiej promocji nie mogłem puścić bokiem teraz się zastanawiam nad przerobieniem wydechu nie będę ładował od TTsa (podobnie jak w przypadku lamp). Widziałem, że moja pucha ma z prawej strony jakby zaślepione wyjście na dorobienie końcówek. Praktykował ktoś takie rozwiązanie? Nie zmieni to drastycznie dźwięku wydechu?