Pokaż wyniki od 1 do 15 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ejj, chyba trochę źle został odebrany przekaz mojego umieszczenia filmu z Nismo, bo nie miałem zamiaru stawiać się na piedestał szybkości.
    Chciałem filmem nawiązać do tego co napisałem o tym, że możesz kupić fajne auto za 200 złotych monet, a możesz też kupić coś tańszego (patrz: TT) i mieć objeżdżatora bardzo drogich fur.

    Moja TT nie jest najszybsza na świecie, broń Boże! Ale tej pomarańczowej TT udało się objechać w zeszłym roku kilka zacnych furek : GT-R 720hp HKS (minimalnie wolniejszy od TT) , BMW M6 Competition Edition 2016r 670hp, GT-R 620hp Stage1 ciut szybszy od Nismo. (tak mam filmy)

    GTR 600hp jest dużo wolniejszy od TT620hp, bo GTR to ciężki kloc i skrzynia dwusprzęgłowa już mu tak nie pomaga jak w TT masz DQ500 po sofcie.
    Nismo jechał tak jak GT-R 620hp, a nawet był ciut wolniejszy z tego względu, że to jest auto torowe na zakręty i wbrew pozorom jest trochę cięższy od seryjnego GT-R'a na prostej, ale nie na zakrętach.
    Nismo miało serię 600hp, nie było tam niedomagań.

    Jeżeli Stan miał faktycznie 600hp, to od razu mówię, że nie miałby absolutnie żadnych szans.
    Na Pomarańczę jest potrzebny GT-R o mocy 720-800hp

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Pamiętam, że był filmik pomarańczy, jak objeżdża 900 czy 1000KM RS6.

    Były dwa filmy z RS6 Sportmile 950hp, na jednym cały czas odchodził do tyłu, na drugim po 400metrach mnie dogonił i przegonił.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Swoją drogą - niedługo powinna się pojawić szybsza TT od mojej z mocą 730hp wczoraj rozmawiałem z jej właścicielem przez 1h przez telefon. Także szykuje się najszybsza TT w PL!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Michał, a może może jakiś film jak Cię coś objeżdża?


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Michał wie, kiedy powiedzieć pass.
    Oczywiście Piotrek, nie będę ścigać się z autem które jest zbudowane na 1-2 przejazdy, a podejmuje wyzwanie z autami które jeżdżą na codzień a nie na jeden przejazd, żeby zrobić rekord.
    Druga sprawa często podejmuje rękawicę z autami które nie mają strat na napędach z racji tył napędu gdzie wyścig zaczyna się od 120-140km/h, a mają więcej mocy odemnie - spróbuj zrobić odwrotnie, zaproponuj ośce wyścig z LC od zera! Hłehłehłe. Także, nie ma że sobie wybieram, żeby być wybielony i wyjść na swoje - ale wiem, że co poniektórzy tak myślą. Jak to mówią, każdy ocenia swoją miarą hehe.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 02-03-2017 o 14:07

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •