co to znaczy aprobata tunera TYLKO OD softu, dla tunera mechanicznego?

moj tuner od orurowania akurat wspolpracuje i z jetronikiem i z compsportem i innymi tunerami softu w naszym kraju

nie do konca widze sens dalszej dyskusji o wyzszosci coca coli nad pepsi czy AMD nad Intelem jeden lubi sledzie, drugi jak mu z geby j**e

jedni wola i lubia wydac 7 tysi na firmowa puszke i firmowe rurki, ja wole wydac na to samo 2 tysie, gdzie kolesie nie przerabiaja jak piszesz niczego, tylko tworza pode mnie na moje potrzeby z prostej rury takiej jak sobie wybralem, uklad dokladnie pod moje auto i dostosowuja je na moim aucie

ja mam efekt jaki chcialem, glosnosc i moc, ktos takze ma efekt jaki chcial, wiec wszyscy sa zadowoleni i dobrze jest wiele drog tuningu i dlatego jest piekny, do osiagniecia celu mozna wydac 3 x mniej kasy, mozna za to miec na pewno wizualnie duzo lepszy efekt i swiadomosc markowych gratów pod maska, wg mnie wszystko jest wiec git i nie ma o co sie przekomarzac, peace

Zuczek wrzuc dobrego skana wykresu prosilem jutro jade stroic to mam nadzieje bede i ja mial jakis ladny

game23 puszka tak jest obliczona i przetestowana na paru autkach juz z 1.8T, pod duzo wieksze moce, tlumik, BOV i pare gratkow od razu zalozylem zeby moze kiedys miec zapas na robienie mocy, jakby mi cos do glowy strzelilo