Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Mozna dobrac tez podobny przewod i go powyginac. Ja u siebie tak w a3 zrobilem. Mialem na polce podobny w ladnym stanie. Kilka gięć i smiga jak trzeba. Ze zrobieniem nowego przewodu troche sie zeszlo a mozna tanio upolowac cos podobnego w dobrym stanie i wtedy podczas dopasowywania nie pęknie na pewno.
Wszystko ładni brzmi w teorii bo jak go mam zakuć jak gość mi powiedział że się tego nie podejmie A sam nie znam się na tyle żeby wiedzieć jaki może być podobny żeby móc go powyginać- ten, który zamówiłem z golfa PODOBNO jest nie do włożenia....

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Panowie w związku z ciągłym brakiem nieszczęsnego przewodu na rynku wtórnym, może któryś z was powie mi z jakiego numeru przewodu udało się wam dopasować tą rurkę do 225 quattro ? Może jakieś wskazówki jakie długości/odległości (w których miejscach) najważniejsze trzeba zachować aby to dopasować?
Nikt nie chce się podjąć w dorobieniu tego przewodu, to jak jakaś klątwa. Jak patrze na auto jak zostało wpasowane u mechanika żeby nie zawadzało aż mi się serce kraje..