Pokaż wyniki od 1 do 15 z 104

Wątek: TT QS 240 - Świstak

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Świstak
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3..
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Misano red
    Posty
    41
    Kilka dni temu dostałem przesyłkę z papierami do TT. Książka serwisowa z kartą kodów (w końcu wiem co tam powinno w środku być ), różnego rodzaju instrukcje montażu i obsługi dodatkowych urządzeń (zestaw głośnomówiący, iPod adapter, itp.), oczywiście większość w japońskich krzaczkach wyłącznie. Była tam również płyta cd "Neuspeed computer tuned by neuspeed p-chip" czyli z tego co rozumiem soft poprawiający osiągi i zgrywający pracę silnika po zmianie hardware'u (intercooler, wydech, itp.). Na płycie jest wydrukowany VIN mojego samochodu oraz nr ECU, jak się domyślam również tej TT. Zastanawiam się czy taka płyta, a raczej jej zawartość może stanowić jakąś ciekawostkę czy też to program jakich wiele?
    W poniedziałek lub wtorek samochód ma do mnie przyjechać i trochę mnie już nosić zaczyna - to już przeszło 3 miesiące od daty zakupu. Do czasu rejestracji minie pewnie jeszcze kolejny miesiąc ale przynajmniej sobie już pooglądam co i jak i może jakąś krótką rundkę na nielegalu strzele, żeby zobaczyć jak to jeździ!
    Ostatnio edytowane przez Świstak ; 31-07-2015 o 21:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •