Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
I kolejny, poza Łukaszem nikt nie skomentował
Kris tutaj doszedłeś do sedna sprawy. Wiele osób zrezygnowało, więc dla 6 czy 7 osób jest bezsens to załatwiać. Albo można to wrzucić w koszt zlotu jak napisał KWS i wszyscy korzystają ile chcą i jak chcą. Albo może tego nie być i nie było. Oczywiście fajnie jakby dużo osób było chętnych na tor, ponieważ nie trzeba jechać na czas tylko doskonalić techniki jazdy, gdyż nie ma gdzie tego robić.

Ze zlotem jest tak samo jak z wczasami, można wykupić w biurze podróży lub wszystko organizować na własną rękę. I tyle. Humidorek, daj już spokój w tym temacie. Szkoda się kłócić, to co Ty piszesz jako uwagi, inni odbierają jako atak.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
przecież była propozycja toru ale skończyło się, że każdy zrezygnował. Ja nie zrezygnowałem ale widzę ,że nie jest najlepszej jakości. Może zróbmy zlot w pobliżu toru Jastrząb albo np w odległości np 50-100km. Zrobimy przejazd całym peletonem i będzie fun.
Mogę podać z zarządcami toru bo mam kontakty i może znajdą dla nas termin.
Tor jest na prawdę super , równiutki ciekawe zakręty tylko organizacja nie do konca mi się widziała ale przecież sami możemy zorganizować sobie czasówki
Ja wtedy bardzo chętnie przyjadę A3 i poupalam bo mam jeszcze trochę opon do zdarcia :P
Jeżeli masz takie dojścia, to myślę, że wiele chętnych osób się znajdzie.

Ogólnie pamiętajmy o tym, że jesteśmy w PL i idealnych torów to u nas nie ma, jest namiastka w postaci Jastrzębia i Poznania. Więc o lepszy tor niż Biłgoraju, jest ciężko.