Witajcie!

Jestem na etapie poszukiwania nowego auta i z doświadczenia wiem, że najlepiej zacząć od czytania forum klubu danej marki

Aktualnie jestem użytkownikiem forum a3-club.net. W przeszłości byłem nawet klubowiczem, ale brak czasu dla klubu zmienił to.
Obecnie użytkuję Audi A3 1.8T generacji 8L. Niemal automatycznie, gdy zacząłem myśleć o zmianie auta była rozważana A3 8P, no bo przecież wszyscy koledzy dookoła mają. Walczyłem z myślami dosyć długo, bo nie byłem do końca przekonany. Wreszcie doszedłem do wniosku, że 8P jest zbyt nudne, brakuje mu czegoś. Ja chcę czegoś z pazurem! Strasznie podoba mi się Audi A5, ale póki co jest dla mnie finansowo nieosiągalne. Jako zamiennik wpadła mi w oko BMW e92. Szybko jednak uświadomiłem sobie, że nie da się kupić Bejcy w dobrym stanie. Jakiś czas temu, gdy zobaczyłem przejeżdżającą TT-kę, olśniło mnie. To jej szukam!

A dokładnie to szukam 8J 2.0TFSI 200KM w manualu, FWD. TT-ka strasznie mi się podoba, aczkolwiek nigdy w niej jeszcze nie siedziałem. Póki co czytam opinie i oglądam filmiki z recenzjami na yt Mam nadzieję, że gdy po raz pierwszy zasiądę za kółkiem, to tylko bardziej się nakręcę