WiTTam wszystkich,

Natchnąłem się wreszcie do napisania postu powitalnego.
Na forum trafiłem z wyszukiwarki google, ale czemu? Mój obecny samochód, poczciwy stary Rover 620 został zaatakowany przez utleniacz i obawiam się spotkania samego silnika z resztkami ramy pewnego pięknego dnia. Postanowiłem więc zmienić wygodną limuzynę na coś z segmentu coupe na przełomie maj/czerwiec. Nauczony już jestem na doświadczeniach związanych z zakupem motoryzacyjnym, aby zapytać ludzi lepiej znających się na rzeczy, a takowych właśnie znajdę na forum. Być może któryś z forumowiczów sprzedaje swój sprzęt, który mnie zainteresuje oraz będzie w osiągalnej dla mnie cenie. Różne zlepy z 3ch sprzedają ludzie w Polsce jako bezwypadkowe, na zdjęciach super. Podniecony nowy posiadacz zagląda na forum z prośbą o opis stanu, gdzie forumowicze zaglądający do działu znalezionych w ofertach samochodów opisuje stan i jest . Przy zakupie motocykla widziałem różne cuda "Panie przyjedź Pan i zobacz, igła". Dziwię się wg jak ludzie przechodzą przeglądy. Skończyło się zakupem forumowego sprzęta gdzie kontynuuję forumową historię. Myślę, że uda mi się to również z nowym nabytkiem.

Pozdrawiam,
Kick3r