Cytat Zamieszczone przez ArnoldTT Zobacz posta
no wszystko fajnie i ogólnie miło widzę ale gdyby po zamontowaniu tego filtra wszystko było okej to bym tu nie prosił o pomoc tak ? a tak nieestety nie jest. To , że ktoś coś powiedział o jakiejś regulacji czy jak tam sobie to nazywacie to nie znaczy ze to prawda a ja tylko grzecznie zapytałem . Mam 180km wersje i tłumik od werski 225 i nic wiecej nie zmianiałem po za filtrem który spowalnia samochód.
Zacznij może od jakiegoś merytorycznego opisu , zarówno samochodu jaki już istniejących modyfikacji, nikt z nas nie wie co masz....więc tym bardziej nie pomoże nawet jeżeli by chciał
Także zastosuj się do rad kolegi Jerrego , który bardzo trafnie i dobitnie opisał co i jak.

N
Cytat Zamieszczone przez ArnoldTT Zobacz posta
ie rejestrowałem sie na tym forum od tak tylko w razie gdybym potrzebował pomocy żebym ją uzyskał , a jedynie co zyskałem to "wyśmianie " tego że nie jestem tak zajebistym znawcą i mechanikiem jak WY dzieki wielkie narazie

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

widzę , że każdego się żarcik trzyma a pomysłów jak to zrobić żeby było okej brakuje , a szkoda.
Każdy się uczy na błędach, więc walnij się w pierś, przyjmij konstruktywną krytykę a na pewno jeszcze nie raz z forum dowiesz wielu ciekawych rzeczy i nie dasz się nabić w butelkę jak w tym przypadku filtra.