Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Wątek: Dioda i MBC

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #23
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Post kolegi gregor niestety już został usunięty bo na prawdę znudziła mi się już polemika nad czymś oczywistym. Nie zamierzam udowadniać daltonistom ,że białe jest białe
    Podsumowując cały ten nudny wywód na temat podnoszenia samemu mocy:
    AFR u mnie (mierzone dodatkowym zegarem z sondą szerokopasmową) jaki miałem na drut dioda to było okolice 14.7. Przy doładowaniu 0.5-0.7 bara było to 13-13.1 a powyżej bara przedział 11.5-12. Powyżej 6.5 tys zaczynało auto zalewać bo czasem pokazywało się 10.8. Ale ja starałem się już zmieniać bieg gdzieś przy 6300 albo kręciłem wyżej ale dopóki nie widziałem ,że afr jest bogatszy niż 11 ( zegar w bardzo widocznym miejscu i czuć było ,że auto przestaje iść jak wcześniej).
    Czasy wtrysków przeliczyłem według kalkulatora który wrzucił gregor i się potwierdziło ,że nie było powodów do obaw
    Po raz kolejny wrzucam on board na boost 1.2 ( na 1.3 bara jeszcze deczko lepiej jechało) :
    Audi TT 0-250 km/h na k04 i seryjnym podkręconym programie - YouTube
    najlepszy czas jaki uzyskałem na bemowie 17 kwietnia 2011roku na doładowaniu 1.25bara ( po 7 miesiącach jazdy z diodą i z niedomagającym sprzęgłem) to:
    ET 13.858 @ 162.38 KPH ( dla porównania TT która miała 287km i 360nm schamowana na hamowni obciążeniowej Maha ( taka jak u Rogala) tego dnia uzyskała najlepszy :ET 14.221 @ 158.92 KPH), tego dnia na bemowie były jeszcze 3 inne TT też z gorszymi czasami i moja jako jedyna klepnęła 13.xxx
    autem na seryjnym "zdiodowanym" programem obleciałem wszystkie TT nawet teoretycznie dużo mocniejsze i z większym turbo(pojedynków było więcej niz na filmiku ) jakie pojawiły się na modlinie:
    Street Kings - Full Version - Adrenaline Motorsport - YouTube
    Generalnie TT na tym setupie ścigała się z kilkoma TT z forum i jakoś los tak chciał ,że zawsze była niepokonana
    Był także pojedynek z rolki(ośka) z TT Żuczka która miała 300ps i 400NM i od 20 do 160 uciekł mi z długość ale za kreski to był dosyć spory klaps dlatego nie mogę uznać tego za przegraną:P
    Jedyne TT z którym przegrywałem to było audi TT RS naszego kolegi Michał TT ale tam było 500+ Nm i 400km. Ale na pocieszenie powiem że kiedyś gdzieś w wawie od świateł do świateł udało mi się wygrać z RS. Pojedynki z rolki opisywałem tutaj:
    http://www.klubtt.pl/kill-street/7124.htm
    Jak ktoś jest takim niedowiarkiem to zapraszam do działu kill on street i tam jest troszkę moich postów bo kiedyś gdy na drodze było więcej rywali to często się ganiałem
    Ogólnie na tym i innych forach wielu ludzi widziało ,że u mnie to działa, auto jedzie ZNACZNIE lepiej niż na seryjnym programie co wyżej chyba potwierdziłem .
    Przepraszam ,że tak mało skromnie ale w końcu opieram się na faktach niczego nie naginając

    dyskusję na temat czy to miało prawo działać czy nie uważam już definitywnie za zamkniętą bo jak dla mnie więcej dowodów jest nie potrzebne. Dodam jeszcze ,że są inne TT "zdiodowane" które sam miałem okazję modzić i efekty też były na +( fakt zalatuje to lekkim drutem ale jeżeli ktoś w niedługim czasie zamierza zmienić całkowicie setup to czemu nie, ja zaoszczędziłem 1500zł i za te kaskę mogłem kupić jakiś inny prezent dla TT)

    Dlatego jeżeli ktoś jest ciekawy to niech śmiało pytać , ale niestety posty które nic nowego nie wnoszą do tematu będą usuwane tak jak teraz miało to już niestety miejsce...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 21-03-2013 o 13:10

Podobne wątki

  1. Czerwona dioda w drzwiach
    Przez przymuł w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 20:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •