Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Jeżeli była by to niedziela to ja zostaje do poniedziałku kto jeszcze chętny na przedłużenie pobytu? na razie wysyłam 100zł w razie co przedłużymy na miejscu, chyba nie powinno być z tym problemu.
Na pewno nie będzie problemu z przedłużeniem pobytu, jednak w przypadku przedłużenia pobytu np 2 par najlepiej byłoby je dać do jednego domku, żeby nie było niepotrzebnej rotacji pomiędzy domkami przy przedłużaniu pobytu.

Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Przypuszczam że jak płacą 5koła to upalają do nocy, puki coś widać, jak by mieli światła to i do rana, wtedy też pewnie niezła impreza jest.
Też tak mi się wydaje.
Jednak na razie nie ma co robić paniki Na tą chwilę staram się nie przyjmować innej opcji pod uwagę jak tor w sobotę, bo dzięki temu można wieczorem przy zupce chmielowej przy jakimś grillu zrobić uroczyste wręczenie nagród.

Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
Jak nie jak tak <FOCH> a tak poważnie to ja będę tylko na jednym spocie i wynika to po prostu z czasu jakim dysponuje :]
No to bardzo się cieszymy, że wybrałeś właśnie ten spot jako jedyny na który przyjedziesz :P

Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
kartingowcy tez ludzie, stelmi masz jakis kontakt z nimi moze? mozna by sie bylo jakos dogadac, oni w koncu maja caly sezon, a nas interesuje tylko jeden dzien
Nie będę miał z nimi kontaktu, zresztą przyznaj sam - jak płacą to wymagają i nie ma im sie co dziwić. Ten tor traktują jako treningowy raczej, więc czas na treningach chcą w pełni wykorzystywać. 16-tego będzie 5 runda BMK i będę rozmawiał osobiście odnośnie rezerwacji tego terminu dla nas.

Cytat Zamieszczone przez unsuitable Zobacz posta
W sobotę z samego rana nie wiadomo czy ktoś bd w stanie podnieść się z łóżka %%%%
Na pewno będę kombinował, żeby pożyczyć skądś alkomat, żeby każdy mógł siebie sprawdzić rano (a nie wieczorem, kto wypił więcej :P )

Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
Czy można się jeszcze dopisać?
Pewnie, że można, już dodałem na 1 stronie razem z wpisami od kogo mam już przelewy zaksięgowane na moim koncie.